https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Karting/ROK
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał 2
2012 | Karting
|
Puchar ROK
XII Runda Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 9 września 2012
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #25 Marcin Brzeziński
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #122 Marcel Jastrzębowski
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #17 Justas Jonusis
6 - #45 Wiktor Weleziński
7 - #99 Dominik Zając
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #88 Filip Wójcik
10 - #81 Marcin Osak
11 - #44 Maciej Chrupek
12 - #6 Michał Kasiborski
13 - #7 Kacper Szczurek
14 - #35 Mateusz Pyłka
15 - #111 Gustas Grinbergas
16 - #19 Jan Galeja
17 - #11 Jakub Greguła
18 - #24 Adrian Janicki
19 - #95 Wojciech Gołębiowski
20 - #5 Maciej Szyszko
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #22 Marcin Zając
23 - #101 Miłosz Matuszyk
24 - #117 Bartosz Mila
25 - #41 Robert Kossowski
26 - #43 Piotr Grudzień
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #25 Marcin Brzeziński
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #122 Marcel Jastrzębowski
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #17 Justas Jonusis
6 - #45 Wiktor Weleziński
7 - #99 Dominik Zając
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #88 Filip Wójcik
10 - #81 Marcin Osak
11 - #44 Maciej Chrupek
12 - #6 Michał Kasiborski
13 - #7 Kacper Szczurek
14 - #35 Mateusz Pyłka
15 - #111 Gustas Grinbergas
16 - #19 Jan Galeja
17 - #11 Jakub Greguła
18 - #24 Adrian Janicki
19 - #95 Wojciech Gołębiowski
20 - #5 Maciej Szyszko
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #22 Marcin Zając
24 - #117 Bartosz Mila
25 - #41 Robert Kossowski
26 - #43 Piotr Grudzień
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Brzeziński
3.786
12:30:14.657
1
45.286
68.5
49.072
12:30:59.943
+4.505
40.781
2
40.405
76.8
1:29.477
12:31:40.348
+0.801
39.604
3
40.550
76.5
2:10.027
12:32:20.898
+1.239
39.311
4
40.682
76.3
2:50.709
12:33:01.580
+1.673
39.009
5
39.979
77.6
3:30.688
12:33:41.559
+0.825
39.154
6
49.532
62.7
4:20.220
12:34:31.091
+10.380
39.152
7
40.462
76.7
5:00.682
12:35:11.553
+1.094
39.368
8
39.979
77.6
5:40.661
12:35:51.532
+0.913
39.066
9
40.192
77.2
6:20.853
12:36:31.724
+1.282
38.910
10
40.529
76.6
7:01.382
12:37:12.253
+1.611
38.918
11
39.891
77.8
7:41.273
12:37:52.144
+0.243
39.648
12
40.445
76.7
8:21.718
12:38:32.589
+1.244
39.201
13
41.095
75.5
9:02.813
12:39:13.684
+1.911
39.184
14
40.324
77.0
9:43.137
12:39:54.008
+1.161
39.163
15
40.217
77.2
10:23.354
12:40:34.225
+1.132
39.085
16
40.614
76.4
11:03.968
12:41:14.839
+1.566
39.048