https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MP
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda
-
Chełmno
, 6 maja 2012
Jerzy Dowejko
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #96 Luis Carstens
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #19 Joanna Miller
6 - #24 Paweł Albin
7 - #101 Maciej Giemza
8 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
9 - #502 Kamil Wawer
10 - #114 Leszek Jasiński
11 - #777 Jakub Kucharski
12 - #249 Karol Sado
13 - #40 Bartosz Zaremba
14 - #44 Kacper Kozłowski
15 - #94 Adam Jr. Olczak
16 - #242 Igor Dylak
17 - #46 Piotr Dereń
18 - #511 Wiktor Więckowski
19 - #259 Paweł Płochocki
20 - #85 Igor Zienkiewicz
21 - #282 Eliasz DAWIDSON
22 - #53 Kamil Szutowicz
23 - #154 Damian Chyła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #96 Luis Carstens
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #24 Paweł Albin
7 - #101 Maciej Giemza
8 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
9 - #502 Kamil Wawer
10 - #114 Leszek Jasiński
11 - #777 Jakub Kucharski
12 - #249 Karol Sado
13 - #40 Bartosz Zaremba
14 - #44 Kacper Kozłowski
15 - #94 Adam Jr. Olczak
16 - #242 Igor Dylak
17 - #46 Piotr Dereń
18 - #511 Wiktor Więckowski
19 - #259 Paweł Płochocki
20 - #85 Igor Zienkiewicz
21 - #282 Eliasz DAWIDSON
22 - #53 Kamil Szutowicz
23 - #154 Damian Chyła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
1:59.511
15:54:30.460
2
2:28.948
45.0
4:28.459
15:56:59.408
+13.164
2:15.784
3
3:09.677
35.3
7:38.136
16:00:09.085
+55.330
2:14.347
4
2:18.140
48.5
9:56.276
16:02:27.225
+4.968
2:13.172
5
3:50.233
29.1
13:46.509
16:06:17.458
6
2:16.726
49.0
16:03.235
16:08:34.184
7
3:02.432
36.7
19:05.667
16:11:36.616
8
2:18.383
48.4
21:24.050
16:13:54.999