https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MP
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Trening kwalifikacyjny
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski V Runda
-
Lipno
, 26 sierpnia 2012
Bolesław Raczkowski
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #89 Evgeni Tyletski
2 - #757 Arkadiusz Mańk
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #131 Maciej Zdunek
5 - #1 Karol Kędzierski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #83 Tomasz Wysocki
8 - #25 Karol Knap
9 - #797 Michał Jońca
10 - #506 Filip Więckowski
11 - #221 Oskar Barański
12 - #256 Szymon Motylewski
13 - #752 Mikołaj Kołodziejak
14 - #515 Jakub Piątek
15 - #123 Adam Tomiczek
16 - #600 Marcin Krakowski
17 - #66 Bartosz Dorosz
18 - #114 Leszek Jasiński
19 - #252 Mateusz Tkaczyk
20 - #93 Paweł Pruszczyński
21 - #70 Mariusz Bukowski
22 - #29 Paweł Latarski
23 - #46 Filip Litwiniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #89 Evgeni Tyletski
2 - #757 Arkadiusz Mańk
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #131 Maciej Zdunek
5 - #1 Karol Kędzierski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #83 Tomasz Wysocki
8 - #25 Karol Knap
10 - #506 Filip Więckowski
11 - #221 Oskar Barański
12 - #256 Szymon Motylewski
13 - #752 Mikołaj Kołodziejak
14 - #515 Jakub Piątek
15 - #123 Adam Tomiczek
16 - #600 Marcin Krakowski
17 - #66 Bartosz Dorosz
18 - #114 Leszek Jasiński
19 - #252 Mateusz Tkaczyk
20 - #93 Paweł Pruszczyński
21 - #70 Mariusz Bukowski
22 - #29 Paweł Latarski
23 - #46 Filip Litwiniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Evgeni Tyletski
1:12.034
15:40:14.108
1
1:59.672
45.7
3:11.706
15:42:13.780
-15.154
2:14.826
2
1:48.751
50.3
5:00.457
15:44:02.531
+1.703
1:47.048
3
2:25.233
37.7
7:25.690
15:46:27.764
+51.423
1:33.810
4
5:49.383
15.7
13:15.073
15:52:17.147
+3:38.973
2:10.410
5
1:38.227
55.7
14:53.300
15:53:55.374
+4.979
1:33.248
6
1:59.229
45.9
16:52.529
15:55:54.603
-26.655
2:25.884
7
1:39.418
55.0
18:31.947
15:57:34.021
-59.361
2:38.779
8
2:23.957
38.0
20:55.904
15:59:57.978
+51.571
1:32.386
9
1:41.945
53.7
22:37.849
16:01:39.923
-33.924
2:15.869
10
5:03.591
18.0
27:41.440
16:06:43.514
+3:30.599
1:32.992
11
1:39.776
54.8
29:21.216
16:08:23.290
-4:48.313
6:28.089
12
2:06.632
43.2
31:27.848
16:10:29.922
+34.095
1:32.537