https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Ostrów Wielkopolski
, 24 czerwca 2012
Robert Kramer
Wiktor Firlik
Marcin Smarul
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #11 Krzysztof Kudłaty
2 - #37 Patryk Rybarczyk
3 - #77 Michał Marzewski
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #15 Jakub Nowicki
6 - #9 Waldemar Kmito
7 - #338 Wiktor Chudziński
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #28 Patryk Komsa
11 - #95 Robert Szkopek
12 - #4 Patryk Kowalczyk
13 - #12 Mateusz Szymański
14 - #29 Mikołaj Lenartowski
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #21 Andrzej Szlacheta
17 - #90 Emil Przystupa
18 - #75 Artur Bajer
19 - #111 Patryk Łakomy
20 - #127 Dawid Turguła
21 - #264 Bartosz Szutowski
22 - #93 Katarzyna Śron
23 - #28. Przemysław Godlewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #11 Krzysztof Kudłaty
2 - #37 Patryk Rybarczyk
3 - #77 Michał Marzewski
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #15 Jakub Nowicki
6 - #9 Waldemar Kmito
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #28 Patryk Komsa
11 - #95 Robert Szkopek
12 - #4 Patryk Kowalczyk
13 - #12 Mateusz Szymański
14 - #29 Mikołaj Lenartowski
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #21 Andrzej Szlacheta
17 - #90 Emil Przystupa
18 - #75 Artur Bajer
19 - #111 Patryk Łakomy
20 - #127 Dawid Turguła
21 - #264 Bartosz Szutowski
22 - #93 Katarzyna Śron
23 - #28. Przemysław Godlewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Krzysztof Kudłaty
1
2:35.788
16:28:20.951
2
2:31.338
40.4
5:07.126
16:30:52.289
+6.974
2:24.364
3
2:31.561
40.4
7:38.687
16:33:23.850
+4.328
2:27.233
4
2:31.884
40.3
10:10.571
16:35:55.734
+5.431
2:26.453
5
2:33.049
40.0
12:43.620
16:38:28.783
+4.317
2:28.732
6
2:33.449
39.9
15:17.069
16:41:02.232
+3.727
2:29.722
7
2:38.500
38.6
17:55.569
16:43:40.732
+8.120
2:30.380
8
2:34.608
39.6
20:30.177
16:46:15.340
+4.605
2:30.003
9
2:35.843
39.3
23:06.020
16:48:51.183
+3.678
2:32.165