https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Wschowa
, 3 maja 2012
Boleslaw Raczkowski
Przemysław Gliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #96 Bogusław Sulkowski
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #9 Waldemar Kmito
8 - #29 Mikołaj Lenartowski
9 - #222 Adrian Marciniak
10 - #58 Łukasz Chmiel
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #12 Mateusz Szymański
13 - #75 Artur Bajer
14 - #4 Patryk Kowalczyk
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #21 Andrzej Szlacheta
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #20 Patryk Tokarski
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #111 Patryk Łakomy
21 - #216 Jakub Pędziwiatr
22 - #127 Dawid Turguła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #96 Bogusław Sulkowski
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #9 Waldemar Kmito
8 - #29 Mikołaj Lenartowski
9 - #222 Adrian Marciniak
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #12 Mateusz Szymański
13 - #75 Artur Bajer
14 - #4 Patryk Kowalczyk
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #21 Andrzej Szlacheta
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #20 Patryk Tokarski
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #111 Patryk Łakomy
21 - #216 Jakub Pędziwiatr
22 - #127 Dawid Turguła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Rybarczyk
1
2:35.239
15:53:33.870
2
2:55.568
35.9
5:30.807
15:56:29.438
+41.174
2:14.394
3
2:26.330
43.1
7:57.137
15:58:55.768
+12.397
2:13.933
4
2:27.966
42.6
10:25.103
16:01:23.734
+11.104
2:16.862
5
2:24.221
43.7
12:49.324
16:03:47.955
+7.865
2:16.356
6
2:23.186
44.0
15:12.510
16:06:11.141
+5.803
2:17.383
7
2:23.171
44.0
17:35.681
16:08:34.312
+3.434
2:19.737
8
2:22.617
44.2
19:58.298
16:10:56.929
+4.054
2:18.563
9
2:21.959
44.4
22:20.257
16:13:18.888
-1.665
2:23.624