https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda
-
Nekla
, 5 sierpnia 2012
Robert Kramer
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #15 Jakub Nowicki
2 - #77 Michał Marzewski
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #37 Patryk Rybarczyk
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #224 Kamil Nowakowski
7 - #4 Patryk Kowalczyk
8 - #95 Robert Szkopek
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #29 Mikołaj Lenartowski
11 - #12 Mateusz Szymański
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #75 Artur Bajer
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #20 Patryk Tokarski
17 - #112 Jan Przybył
18 - #42 Hubert Pelczyk
19 - #127 Dawid Turguła
20 - #49 Krzysztof Woźniak
21 - #216 Jakub Pędziwiatr
WK - #9 Waldemar Kmito
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #15 Jakub Nowicki
2 - #77 Michał Marzewski
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #37 Patryk Rybarczyk
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #224 Kamil Nowakowski
7 - #4 Patryk Kowalczyk
8 - #95 Robert Szkopek
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #29 Mikołaj Lenartowski
11 - #12 Mateusz Szymański
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #75 Artur Bajer
15 - #246 Michał Andrzejewski
16 - #20 Patryk Tokarski
17 - #112 Jan Przybył
18 - #42 Hubert Pelczyk
19 - #127 Dawid Turguła
20 - #49 Krzysztof Woźniak
WK - #9 Waldemar Kmito
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Nowicki
16.944
16:35:52.873
1
6:15.334
14.4
6:32.278
16:42:08.207
+4:53.006
1:22.328
2
1:31.416
59.1
8:03.694
16:43:39.623
+8.194
1:23.222
3
1:31.036
59.3
9:34.730
16:45:10.659
+6.905
1:24.131
4
1:32.299
58.5
11:07.029
16:46:42.958
+7.505
1:24.794
5
1:37.409
55.4
12:44.438
16:48:20.367
+12.957
1:24.452
6
1:35.242
56.7
14:19.680
16:49:55.609
+11.346
1:23.896
7
1:39.776
54.1
15:59.456
16:51:35.385
+16.330
1:23.446
8
1:41.709
53.1
17:41.165
16:53:17.094
+17.719
1:23.990
9
1:40.306
53.8
19:21.471
16:54:57.400
+16.331
1:23.975