https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2012 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Konikowo
, 26 sierpnia 2012
Andrzej Gaszewski
Andrzej Krukowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #20 Patryk Tokarski
4 - #4 Patryk Kowalczyk
5 - #259 Dawid Pustelnik
6 - #12 Mateusz Szymański
7 - #95 Robert Szkopek
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #11 Krzysztof Kudłaty
11 - #224 Kamil Nowakowski
12 - #28 Patryk Komsa
13 - #246 Michał Andrzejewski
14 - #97 Filip Królikowski
15 - #75 Artur Bajer
16 - #111 Patryk Łakomy
17 - #216 Jakub Pędziwiatr
18 - #49 Krzysztof Woźniak
19 - #338 Wiktor Chudziński
20 - #127 Dawid Turguła
21 - #187 Dominik Lenio
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #37 Patryk Rybarczyk
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #20 Patryk Tokarski
4 - #4 Patryk Kowalczyk
5 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #95 Robert Szkopek
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #221 Adrian Marciniak
10 - #11 Krzysztof Kudłaty
11 - #224 Kamil Nowakowski
12 - #28 Patryk Komsa
13 - #246 Michał Andrzejewski
14 - #97 Filip Królikowski
15 - #75 Artur Bajer
16 - #111 Patryk Łakomy
17 - #216 Jakub Pędziwiatr
18 - #49 Krzysztof Woźniak
19 - #338 Wiktor Chudziński
20 - #127 Dawid Turguła
21 - #187 Dominik Lenio
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Rybarczyk
1
1:42.441
14:26:46.701
2
1:40.462
48.4
3:22.903
14:28:27.163
+1.932
1:38.530
3
1:40.039
48.6
5:02.942
14:30:07.202
+3.519
1:36.520
4
1:40.918
48.2
6:43.860
14:31:48.120
+2.744
1:38.174
5
1:40.997
48.1
8:24.857
14:33:29.117
+1.626
1:39.371
6
1:42.393
47.5
10:07.250
14:35:11.510
+1.965
1:40.428
7
1:43.446
47.0
11:50.696
14:36:54.956
+0.853
1:42.593
8
1:43.898
46.8
13:34.594
14:38:38.854
+2.761
1:41.137
9
1:48.161
44.9
15:22.755
14:40:27.015
+7.454
1:40.707
10
1:46.565
45.6
17:09.320
14:42:13.580
+4.035
1:42.530
11
1:46.552
45.6
18:55.872
14:44:00.132
+4.482
1:42.070
12
1:45.868
45.9
20:41.740
14:45:46.000
+3.327
1:42.541