https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2013 | Cross Country
|
Pozostałe
Piknik Cross Country
-
Winów
, 22 września 2013
Marcin Smarul
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Marcin Małek
2 - #44 Bartłomiej Tabin
3 - #108 Dominik Drąg
4 - #43 Rafał Troszok
5 - #65 Andrzej Pastuła
6 - #95 Jacek Wąs
7 - #28 Łukasz Ryś
8 - #75 Andrzej Gruntowski
9 - #13 Tomasz Jędrocha
10 - #104 Łukasz Berka
11 - #36 Mateusz Rzepka
12 - #55 Marek Herrman
13 - #114 Bert Dietrich
14 - #77 Grzegorz Michułka
15 - #86 Marcin Syma
16 - #48 Adam Bujok
17 - #7 Wojciech Cebula
18 - #32 Tomasz Kotla
19 - #50 Rafał Buchta
20 - #93 Andrzej Bąbalicki
21 - #18 Tomasz Cisek
22 - #11 Michał Głubczyk
23 - #112 Karol Rakowski
24 - #25 Tomasz Pelczarski
25 - #14 Tomasz Krzywda
26 - #33 Marek Spernal
27 - #81 Jacek Karczmarz
28 - #76 Slawomir Kałka
29 - #109 Łukasz Paliga
30 - #59 Łukasza Lechniak
31 - #85 Marek Ciepły
32 - #71 Roman Śmigaj
33 - #46 Rafał Dolnik
34 - #3 Piotr Figura
35 - #70 Adam Skotwiński
36 - #72 Marcin Jarecki
37 - #56 Krzysztof Sikora
38 - #101 Tadeusz WĄSIŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Marcin Małek
2 - #44 Bartłomiej Tabin
3 - #108 Dominik Drąg
4 - #43 Rafał Troszok
5 - #65 Andrzej Pastuła
6 - #95 Jacek Wąs
7 - #28 Łukasz Ryś
8 - #75 Andrzej Gruntowski
9 - #13 Tomasz Jędrocha
10 - #104 Łukasz Berka
11 - #36 Mateusz Rzepka
12 - #55 Marek Herrman
13 - #114 Bert Dietrich
14 - #77 Grzegorz Michułka
15 - #86 Marcin Syma
16 - #48 Adam Bujok
17 - #7 Wojciech Cebula
18 - #32 Tomasz Kotla
19 - #50 Rafał Buchta
20 - #93 Andrzej Bąbalicki
21 - #18 Tomasz Cisek
22 - #11 Michał Głubczyk
23 - #112 Karol Rakowski
24 - #25 Tomasz Pelczarski
25 - #14 Tomasz Krzywda
26 - #33 Marek Spernal
27 - #81 Jacek Karczmarz
28 - #76 Slawomir Kałka
29 - #109 Łukasz Paliga
30 - #59 Łukasza Lechniak
31 - #85 Marek Ciepły
32 - #71 Roman Śmigaj
33 - #46 Rafał Dolnik
35 - #70 Adam Skotwiński
36 - #72 Marcin Jarecki
37 - #56 Krzysztof Sikora
38 - #101 Tadeusz WĄSIŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Małek
1
16:40.687
12:32:28.268
2
16:14.311
22.2
32:54.998
12:48:42.579
+4:55.027
11:19.284
3
15:29.011
23.3
48:24.009
13:04:11.590
+3:56.579
11:32.432
4
16:03.479
22.4
1:04:27.488
13:20:15.069
+3:24.795
12:38.684
5
15:49.816
22.7
1:20:17.304
13:36:04.885
+4:07.169
11:42.647
6
26:06.986
13.8
1:46:24.290
14:02:11.871
+14:52.615
11:14.371