https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2013 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI i VII
-
Mielno
, 4 maja 2013
Andrzej Gaszewski
Emil Bożek
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #788 Wojciech Bogucki
2 - #488 Krystian Janusz
3 - #805 Dawid Pauszek
4 - #29 Kamil Kołodziejczyk
5 - #434 Bartosz Kostrzewa
6 - #750 Marcin Cmok
7 - #999 Wojciech Zimny
8 - #620 Damian Kęsik
9 - #606 Mateusz Poterski
10 - #340 Łukasz Leszkiewicz
11 - #909 Marcin Staniewicz
12 - #468 Patryk Smela
13 - #449 Łukasz Żerelik
14 - #149 Przemysław Grzelak
15 - #35 Michał Gościniak
16 - #56 Michał Kaczor
17 - #265 Roman Zalewski
18 - #203 Franciszek Michalak
19 - #209 Karol Biernacki
20 - #51 Krzysztof Zieliński
21 - #60 Piotr Gościniak
22 - #499 Adam Sytnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #788 Wojciech Bogucki
2 - #488 Krystian Janusz
3 - #805 Dawid Pauszek
4 - #29 Kamil Kołodziejczyk
5 - #434 Bartosz Kostrzewa
6 - #750 Marcin Cmok
7 - #999 Wojciech Zimny
8 - #620 Damian Kęsik
9 - #606 Mateusz Poterski
10 - #340 Łukasz Leszkiewicz
11 - #909 Marcin Staniewicz
12 - #468 Patryk Smela
13 - #449 Łukasz Żerelik
14 - #149 Przemysław Grzelak
15 - #35 Michał Gościniak
17 - #265 Roman Zalewski
18 - #203 Franciszek Michalak
19 - #209 Karol Biernacki
20 - #51 Krzysztof Zieliński
21 - #60 Piotr Gościniak
22 - #499 Adam Sytnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Bogucki
7:42.373
13:39:13.221
8:55.647
13:40:26.495
1
9:48.455
42.8
17:30.828
13:49:01.676
+1:19.559
8:28.896
1
12:33.364
33.4
21:29.011
13:52:59.859
2
16:06.458
26.1
37:35.469
14:09:06.317
+8:10.078
7:56.380
2
20:41.043
20.3
38:11.871
14:09:42.719
3
13:33.424
31.0
51:45.295
14:23:16.143
+5:28.841
8:04.583
4
11:19.291
37.1
1:03:04.586
14:34:35.434
+3:15.192
8:04.099
5
11:31.376
36.4
1:14:35.962
14:46:06.810
+2:56.550
8:34.826
3
51:02.857
8.2
1:28:38.326
15:00:09.174
6
14:39.098
28.7
1:29:15.060
15:00:45.908
+5:29.527
9:09.571
7
11:35.655
36.2
1:40:50.715
15:12:21.563
+3:21.416
8:14.239