https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2013 | Cross Country
|
Puchar Polski
XI i XII Runda Pucharu Polski
-
Chełmno
, 29 czerwca 2013
Tomasz Smorczewski
Władysław Knap
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #422 Jeremiasz Mandecki
2 - #53 Piotr KAMIŃSKI
3 - #27 Filip Kamiński
4 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
5 - #10 Tymoteusz Jocz
6 - #719 Dominik Asłan
7 - #916 Łukasz Suchorowski
8 - #674 Janusz Michałek
9 - #255 Dariusz Piotrowski
10 - #274 Sławomir Ratkowski
11 - #312 Leszek Gałązka
12 - #105 Bartosz Wiśniewski
13 - #393 Krzysztof Rychel
14 - #84 Piotr Spandowski
15 - #456 Łukasz Lewandowski
16 - #214 Paweł Tokarski
17 - #216 Adam Paciepny
NU - #214. Jarosław Bryda
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #422 Jeremiasz Mandecki
3 - #27 Filip Kamiński
4 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
5 - #10 Tymoteusz Jocz
6 - #719 Dominik Asłan
7 - #916 Łukasz Suchorowski
8 - #674 Janusz Michałek
9 - #255 Dariusz Piotrowski
10 - #274 Sławomir Ratkowski
11 - #312 Leszek Gałązka
12 - #105 Bartosz Wiśniewski
13 - #393 Krzysztof Rychel
14 - #84 Piotr Spandowski
15 - #456 Łukasz Lewandowski
16 - #214 Paweł Tokarski
17 - #216 Adam Paciepny
NU - #214. Jarosław Bryda
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jeremiasz Mandecki
1
10:26.279
14:29:26.459
2
10:54.519
44.0
21:20.798
14:40:20.978
+30.389
10:24.130
3
10:31.327
45.6
31:52.125
14:50:52.305
+6.897
10:24.430
4
10:28.184
45.8
42:20.309
15:01:20.489
-4.283
10:32.467
5
10:48.225
44.4
53:08.534
15:12:08.714
-9.838
10:58.063
6
10:45.027
44.6
1:03:53.561
15:22:53.741
+6.545
10:38.482
7
10:56.033
43.9
1:14:49.594
15:33:49.774
+3.191
10:52.842
8
10:53.418
44.1
1:25:43.012
15:44:43.192
+18.198
10:35.220
9
11:08.025
43.1
1:36:51.037
15:55:51.217
+32.088
10:35.937