https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Enduro/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Generalna - Wyścig pierwszy
2013 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski V i VI runda
-
Suwałki
, 14 lipca 2013
Damian Dąbrowski
Anna Smorczewska
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #41 Paweł Szymkowski
2 - #99 Sebastian Krywult
3 - #123 Adam Tomiczek
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #6 Rafał Bracik
6 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
7 - #111 Wojciech Rencz
8 - #23 Wacław Skolarus
9 - #73 Krzysztof Łabuda
10 - #118 Damian Bykowski
11 - #210 Mieszko Mieczysław Gotkowski
12 - #14 Błażej Gazda
13 - #176 Robert Frydrych
14 - #55 Maciej Łoboz
15 - #46 Zbigniew Lech
16 - #16 Roman Ulenberg
17 - #371 Danielus Zostautas
18 - #70 Grzegorz Chorodyński
19 - #19 Damian Magierowski
20 - #7 Patryk Bielec
21 - #60 Łukasz Stępień
22 - #51 Rafał Kowol
23 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
24 - #244 Tomasz Zimnoch
25 - #104 Robert Kaniewski
26 - #221 Kamil Bigaj
27 - #36 Tomasz Dymitrowicz
NU - #10 Marcin Małek
NS - #252 Paweł Rybiński
NS - #777 Jakub Kucharski
NS - #756 Wojciech Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #99 Sebastian Krywult
3 - #123 Adam Tomiczek
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #6 Rafał Bracik
6 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
7 - #111 Wojciech Rencz
8 - #23 Wacław Skolarus
9 - #73 Krzysztof Łabuda
10 - #118 Damian Bykowski
11 - #210 Mieszko Mieczysław Gotkowski
12 - #14 Błażej Gazda
13 - #176 Robert Frydrych
14 - #55 Maciej Łoboz
15 - #46 Zbigniew Lech
16 - #16 Roman Ulenberg
17 - #371 Danielus Zostautas
18 - #70 Grzegorz Chorodyński
19 - #19 Damian Magierowski
20 - #7 Patryk Bielec
21 - #60 Łukasz Stępień
22 - #51 Rafał Kowol
23 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
24 - #244 Tomasz Zimnoch
25 - #104 Robert Kaniewski
26 - #221 Kamil Bigaj
27 - #36 Tomasz Dymitrowicz
NU - #10 Marcin Małek
NS - #252 Paweł Rybiński
NS - #777 Jakub Kucharski
NS - #756 Wojciech Kozłowski
Punkt
Czas
Godzina
START
PKC1
PKC2
ST3
PKC3
ST4
PKC4
ST5
PKC5
ST6
PKC6
ST7
PKC7
11:45:05.730
ST8
3:52.790
11:52:14.960
PKC8
11:58:05.120
ST9
4:18.790
12:07:07.880
PKC9
12:16:04.160
ST10
3:56.110
12:23:04.830
PKC10
12:29:04.070
ST11
4:12.650
12:37:56.860
PKC11
12:47:12.600
ST12
3:47.870
12:54:19.060
PKC12
13:00:12.730
ST13
4:16.500
13:09:16.080
PKC13
13:18:10.510
ST14
3:45.270
13:24:51.120
PKC14
13:31:15.180
ST15
4:10.480
13:40:02.470
PKC15
13:49:10.960
ST16
3:44.520
13:56:17.580
FINISH
14:01:39.480