https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Regulacja gaźników
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (1) Pucharu ROK
-
Gostyń
, 28 kwietnia 2013
Stanisław Kordalski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Jan Galeja
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #5 Maciej Szyszko
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #81 Marcin Osak
7 - #88 Bartosz Paziewski
8 - #12 Michał Kasiborski
9 - #33 Hubert Zaręba
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #7 Justas Jonusis
13 - #19 Marcin Zając
14 - #22 Alan Lalak
15 - #44 Damian Tobolski
16 - #46 Dominik Cebulla
17 - #85 Tomas Vaitekunas
18 - #14 Marcel Kuc
19 - #82 Jan Draniak
20 - #130 Nikodem Wierzbicki
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #24 Adrian Janicki
24 - #55 Maja Kostecka
25 - #34 Karolina Janicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Jan Galeja
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #5 Maciej Szyszko
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #81 Marcin Osak
7 - #88 Bartosz Paziewski
8 - #12 Michał Kasiborski
9 - #33 Hubert Zaręba
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #7 Justas Jonusis
13 - #19 Marcin Zając
14 - #22 Alan Lalak
15 - #44 Damian Tobolski
16 - #46 Dominik Cebulla
17 - #85 Tomas Vaitekunas
18 - #14 Marcel Kuc
19 - #82 Jan Draniak
20 - #130 Nikodem Wierzbicki
21 - #10 Kamil Donicz
23 - #24 Adrian Janicki
24 - #55 Maja Kostecka
25 - #34 Karolina Janicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Galeja
33.103
9:00:29.692
1
51.703
55.7
1:24.806
9:01:21.395
+0.419
51.284
2
45.413
63.4
2:10.219
9:02:06.808
-0.978
46.391
3
44.256
65.1
2:54.475
9:02:51.064
-0.466
44.722
4
44.834
64.2
3:39.309
9:03:35.898
+1.564
43.270
5
44.228
65.1
4:23.537
9:04:20.126
+1.136
43.092
6
43.979
65.5
5:07.516
9:05:04.105
+1.053
42.926
7
45.285
63.6
5:52.801
9:05:49.390
+2.528
42.757
8
44.764
64.3
6:37.565
9:06:34.154
+1.439
43.325
9
44.896
64.1
7:22.461
9:07:19.050
+2.541
42.355
10
43.487
66.2
8:05.948
9:08:02.537
+0.395
43.092
11
44.245
65.1
8:50.193
9:08:46.782
+1.789
42.456
12
45.006
64.0
9:35.199
9:09:31.788
+2.971
42.035
13
43.037
66.9
10:18.236
9:10:14.825
+1.085
41.952
14
43.237
66.6
11:01.473
9:10:58.062
+0.995
42.242
15
44.074
65.3
11:45.547
9:11:42.136
+1.981
42.093