https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (1) Pucharu ROK
-
Gostyń
, 28 kwietnia 2013
Stanisław Kordalski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #33 Hubert Zaręba
3 - #77 Kacper Szczurek
4 - #12 Michał Kasiborski
5 - #22 Alan Lalak
6 - #35 Mateusz Pyłka
7 - #46 Dominik Cebulla
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #24 Adrian Janicki
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #19 Marcin Zając
12 - #7 Justas Jonusis
13 - #8 Jan Galeja
14 - #88 Bartosz Paziewski
15 - #82 Jan Draniak
16 - #130 Nikodem Wierzbicki
17 - #62 Maciej Solak
18 - #121 Jakub Greguła
19 - #10 Kamil Donicz
20 - #14 Marcel Kuc
21 - #44 Damian Tobolski
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #55 Maja Kostecka
24 - #85 Tomas Vaitekunas
25 - #81 Marcin Osak
26 - #69 Dominik Zawistowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #33 Hubert Zaręba
3 - #77 Kacper Szczurek
4 - #12 Michał Kasiborski
5 - #22 Alan Lalak
6 - #35 Mateusz Pyłka
7 - #46 Dominik Cebulla
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #24 Adrian Janicki
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #19 Marcin Zając
13 - #8 Jan Galeja
14 - #88 Bartosz Paziewski
15 - #82 Jan Draniak
16 - #130 Nikodem Wierzbicki
17 - #62 Maciej Solak
18 - #121 Jakub Greguła
19 - #10 Kamil Donicz
20 - #14 Marcel Kuc
21 - #44 Damian Tobolski
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #55 Maja Kostecka
24 - #85 Tomas Vaitekunas
25 - #81 Marcin Osak
26 - #69 Dominik Zawistowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
1.378
14:49:02.509
1
52.505
54.9
53.883
14:49:55.014
+4.410
48.095
2
44.201
65.2
1:38.084
14:50:39.215
+1.714
42.487
3
43.082
66.8
2:21.166
14:51:22.297
-0.084
43.166
4
42.418
67.9
3:03.584
14:52:04.715
+0.434
41.984
5
42.157
68.3
3:45.741
14:52:46.872
+0.617
41.540
6
42.210
68.2
4:27.951
14:53:29.082
+0.205
42.005
7
42.152
68.3
5:10.103
14:54:11.234
+0.615
41.537
8
42.769
67.3
5:52.872
14:54:54.003
+1.115
41.654
9
42.048
68.5
6:34.920
14:55:36.051
+0.311
41.737
10
42.364
68.0
7:17.284
14:56:18.415
+0.753
41.611
11
41.575
69.3
7:58.859
14:56:59.990
-0.032
41.607
12
42.623
67.6
8:41.482
14:57:42.613
+1.112
41.511
13
42.250
68.2
9:23.732
14:58:24.863
+0.543
41.707