https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (1) Pucharu ROK
-
Gostyń
, 28 kwietnia 2013
Stanisław Kordalski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Jan Galeja
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #22 Alan Lalak
5 - #33 Hubert Zaręba
6 - #121 Jakub Greguła
7 - #19 Marcin Zając
8 - #130 Nikodem Wierzbicki
9 - #77 Kacper Szczurek
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #69 Dominik Zawistowski
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #14 Marcel Kuc
14 - #85 Tomas Vaitekunas
15 - #81 Marcin Osak
16 - #10 Kamil Donicz
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #62 Maciej Solak
20 - #111 Gustas Grinbergas
21 - #7 Justas Jonusis
22 - #88 Bartosz Paziewski
23 - #35 Mateusz Pyłka
24 - #82 Jan Draniak
25 - #55 Maja Kostecka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Jan Galeja
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #22 Alan Lalak
5 - #33 Hubert Zaręba
6 - #121 Jakub Greguła
7 - #19 Marcin Zając
8 - #130 Nikodem Wierzbicki
9 - #77 Kacper Szczurek
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #69 Dominik Zawistowski
12 - #46 Dominik Cebulla
14 - #85 Tomas Vaitekunas
15 - #81 Marcin Osak
16 - #10 Kamil Donicz
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #62 Maciej Solak
20 - #111 Gustas Grinbergas
21 - #7 Justas Jonusis
22 - #88 Bartosz Paziewski
23 - #35 Mateusz Pyłka
24 - #82 Jan Draniak
25 - #55 Maja Kostecka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Galeja
4.258
17:06:19.917
1
47.682
60.4
51.940
17:07:07.599
+3.974
43.708
2
43.577
66.1
1:35.517
17:07:51.176
+1.115
42.462
3
43.666
66.0
2:19.183
17:08:34.842
-0.140
43.806
4
42.612
67.6
3:01.795
17:09:17.454
+0.169
42.443
5
42.098
68.4
3:43.893
17:09:59.552
-0.165
42.263
6
42.092
68.4
4:25.985
17:10:41.644
+0.211
41.881
7
41.954
68.6
5:07.939
17:11:23.598
+0.255
41.699
8
42.215
68.2
5:50.154
17:12:05.813
+0.172
42.043
9
41.874
68.8
6:32.028
17:12:47.687
+0.512
41.362
10
41.767
69.0
7:13.795
17:13:29.454
+0.180
41.587
11
41.752
69.0
7:55.547
17:14:11.206
+0.268
41.484
12
42.223
68.2
8:37.770
17:14:53.429
+0.882
41.341