https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (1) Pucharu ROK
-
Gostyń
, 28 kwietnia 2013
Stanisław Kordalski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Jan Galeja
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #12 Michał Kasiborski
5 - #88 Bartosz Paziewski
6 - #121 Jakub Greguła
7 - #10 Kamil Donicz
8 - #22 Alan Lalak
9 - #19 Marcin Zając
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #77 Kacper Szczurek
12 - #33 Hubert Zaręba
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #85 Tomas Vaitekunas
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #82 Jan Draniak
18 - #111 Gustas Grinbergas
19 - #62 Maciej Solak
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #34 Karolina Janicka
22 - #5 Maciej Szyszko
23 - #35 Mateusz Pyłka
24 - #55 Maja Kostecka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Jan Galeja
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #12 Michał Kasiborski
5 - #88 Bartosz Paziewski
6 - #121 Jakub Greguła
7 - #10 Kamil Donicz
8 - #22 Alan Lalak
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #77 Kacper Szczurek
12 - #33 Hubert Zaręba
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #85 Tomas Vaitekunas
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #82 Jan Draniak
18 - #111 Gustas Grinbergas
19 - #62 Maciej Solak
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #34 Karolina Janicka
22 - #5 Maciej Szyszko
23 - #35 Mateusz Pyłka
24 - #55 Maja Kostecka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Galeja
2.755
15:09:57.649
1
46.952
61.3
49.707
15:10:44.601
+2.737
44.215
2
43.270
66.6
1:32.977
15:11:27.871
+0.194
43.076
3
43.154
66.7
2:16.131
15:12:11.025
+1.023
42.131
4
42.380
68.0
2:58.511
15:12:53.405
-0.057
42.437
5
43.285
66.5
3:41.796
15:13:36.690
+1.309
41.976
6
42.169
68.3
4:23.965
15:14:18.859
+0.483
41.686
7
42.116
68.4
5:06.081
15:15:00.975
+0.578
41.538
8
42.216
68.2
5:48.297
15:15:43.191
+0.733
41.483
9
41.814
68.9
6:30.111
15:16:25.005
+0.402
41.412
10
41.779
68.9
7:11.890
15:17:06.784
+0.336
41.443
11
41.564
69.3
7:53.454
15:17:48.348
+0.124
41.440
12
42.221
68.2
8:35.675
15:18:30.569
+0.799
41.422