https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (2) Pucharu ROK
-
Bydgoszcz
, 18 maja 2013
Piotr Binkowski
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Maciej Szyszko
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #111 Gustas Grinbergas
5 - #40 Jan Antoszewski
6 - #35 Mateusz Pyłka
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #8 Jan Galeja
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #81 Marcin Osak
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #14 Marcel Kuc
14 - #22 Alan Lalak
15 - #46 Dominik Cebulla
16 - #69 Dominik Zawistowski
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #19 Marcin Zając
19 - #88 Bartosz Paziewski
20 - #85 Tomas Vaitekunas
21 - #99 Miłosz Matuszyk
22 - #10 Kamil Donicz
23 - #44 Damian Tobolski
24 - #82 Jan Draniak
25 - #34 Karolina Janicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Maciej Szyszko
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #111 Gustas Grinbergas
5 - #40 Jan Antoszewski
6 - #35 Mateusz Pyłka
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #8 Jan Galeja
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #81 Marcin Osak
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #14 Marcel Kuc
14 - #22 Alan Lalak
15 - #46 Dominik Cebulla
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #19 Marcin Zając
19 - #88 Bartosz Paziewski
20 - #85 Tomas Vaitekunas
21 - #99 Miłosz Matuszyk
22 - #10 Kamil Donicz
23 - #44 Damian Tobolski
24 - #82 Jan Draniak
25 - #34 Karolina Janicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Szyszko
31.872
11:41:22.090
1
51.594
71.0
1:23.466
11:42:13.684
-0.462
52.056
2
49.675
73.7
2:13.141
11:43:03.359
+0.943
48.732
3
49.513
73.9
3:02.654
11:43:52.872
+0.743
48.770
4
49.200
74.4
3:51.854
11:44:42.072
+0.593
48.607
5
49.204
74.4
4:41.058
11:45:31.276
+0.849
48.355
6
49.494
74.0
5:30.552
11:46:20.770
+1.011
48.483
7
48.905
74.9
6:19.457
11:47:09.675
+0.482
48.423
8
48.980
74.7
7:08.437
11:47:58.655
+0.351
48.629
9
49.046
74.6
7:57.483
11:48:47.701
+0.544
48.502
10
50.808
72.1
8:48.291
11:49:38.509
+1.689
49.119