https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (2) Pucharu ROK
-
Bydgoszcz
, 18 maja 2013
Piotr Binkowski
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #22 Alan Lalak
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #40 Jan Antoszewski
7 - #35 Mateusz Pyłka
8 - #121 Jakub Greguła
9 - #82 Jan Draniak
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #10 Kamil Donicz
12 - #44 Damian Tobolski
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #111 Gustas Grinbergas
15 - #24 Adrian Janicki
16 - #99 Miłosz Matuszyk
17 - #81 Marcin Osak
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #33 Hubert Zaręba
20 - #19 Marcin Zając
21 - #14 Marcel Kuc
22 - #8 Jan Galeja
23 - #69 Dominik Zawistowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #77 Kacper Szczurek
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #22 Alan Lalak
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #40 Jan Antoszewski
7 - #35 Mateusz Pyłka
8 - #121 Jakub Greguła
9 - #82 Jan Draniak
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #10 Kamil Donicz
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #111 Gustas Grinbergas
15 - #24 Adrian Janicki
16 - #99 Miłosz Matuszyk
17 - #81 Marcin Osak
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #33 Hubert Zaręba
20 - #19 Marcin Zając
21 - #14 Marcel Kuc
22 - #8 Jan Galeja
23 - #69 Dominik Zawistowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
4.941
16:11:03.603
1
1:05.113
56.2
1:10.054
16:12:08.716
+3.954
1:01.159
2
1:01.868
59.2
2:11.922
16:13:10.584
+1.949
59.919
3
1:01.363
59.7
3:13.285
16:14:11.947
+2.174
59.189
4
1:01.771
59.3
4:15.056
16:15:13.718
+2.055
59.716
5
1:00.588
60.4
5:15.644
16:16:14.306
+0.978
59.610
6
1:00.504
60.5
6:16.148
16:17:14.810
+1.037
59.467
7
1:00.505
60.5
7:16.653
16:18:15.315
+1.654
58.851
8
1:00.588
60.4
8:17.241
16:19:15.903
+1.817
58.771
9
1:00.154
60.9
9:17.395
16:20:16.057
+1.167
58.987
10
58.980
62.1
10:16.375
16:21:15.037
+0.307
58.673