https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (2) Pucharu ROK
-
Bydgoszcz
, 18 maja 2013
Piotr Binkowski
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #81 Marcin Osak
8 - #33 Hubert Zaręba
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #7 Justas Jonusis
12 - #111 Gustas Grinbergas
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #88 Bartosz Paziewski
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #19 Marcin Zając
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #81 Marcin Osak
8 - #33 Hubert Zaręba
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #7 Justas Jonusis
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #88 Bartosz Paziewski
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #19 Marcin Zając
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
3.935
16:08:03.435
1
55.040
66.5
58.975
16:08:58.475
+3.555
51.485
2
50.288
72.8
1:49.263
16:09:48.763
+1.085
49.203
3
49.124
74.5
2:38.387
16:10:37.887
-0.157
49.281
4
49.611
73.8
3:27.998
16:11:27.498
+0.474
49.137
5
49.751
73.6
4:17.749
16:12:17.249
+0.904
48.847
6
49.923
73.3
5:07.672
16:13:07.172
+1.061
48.862
7
49.135
74.5
5:56.807
16:13:56.307
-0.386
49.521
8
49.174
74.5
6:45.981
16:14:45.481
+0.397
48.777
9
49.120
74.5
7:35.101
16:15:34.601
+0.194
48.926
10
49.727
73.6
8:24.828
16:16:24.328
+0.847
48.880