https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (2) Pucharu ROK
-
Bydgoszcz
, 18 maja 2013
Piotr Binkowski
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #81 Marcin Osak
8 - #33 Hubert Zaręba
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #7 Justas Jonusis
12 - #111 Gustas Grinbergas
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #88 Bartosz Paziewski
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #19 Marcin Zając
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #5 Maciej Szyszko
8 - #33 Hubert Zaręba
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #7 Justas Jonusis
12 - #111 Gustas Grinbergas
13 - #130 Nikodem Wierzbicki
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #88 Bartosz Paziewski
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #10 Kamil Donicz
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #19 Marcin Zając
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
2.209
16:08:01.709
1
51.847
70.6
54.056
16:08:53.556
+0.362
51.485
2
50.381
72.7
1:44.437
16:09:43.937
+1.178
49.203
3
49.416
74.1
2:33.853
16:10:33.353
+0.135
49.281
4
48.961
74.8
3:22.814
16:11:22.314
-0.176
49.137
5
51.325
71.3
4:14.139
16:12:13.639
+2.478
48.847
6
49.355
74.2
5:03.494
16:13:02.994
+0.493
48.862
7
49.141
74.5
5:52.635
16:13:52.135
-0.380
49.521
8
49.698
73.7
6:42.333
16:14:41.833
+0.921
48.777
9
49.057
74.6
7:31.390
16:15:30.890
+0.131
48.926
10
49.216
74.4
8:20.606
16:16:20.106
+0.336
48.880