https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Regulacja gaźników 2
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #130 Nikodem Wierzbicki
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #77 Kacper Szczurek
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #7 Justas Jonusis
7 - #8 Jan Galeja
8 - #14 Marcel Kuc
9 - #12 Michał Kasiborski
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #33 Hubert Zaręba
12 - #82 Jan Draniak
13 - #111 Gustas Grinbergas
14 - #5 Maciej Szyszko
15 - #88 Bartosz Paziewski
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #10 Kamil Donicz
18 - #40 Jan Antoszewski
19 - #19 Marcin Zając
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #85 Tomas Vaitekunas
22 - #22 Alan Lalak
23 - #34 Karolina Janicka
24 - #44 Damian Tobolski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #130 Nikodem Wierzbicki
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #77 Kacper Szczurek
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #7 Justas Jonusis
7 - #8 Jan Galeja
8 - #14 Marcel Kuc
9 - #12 Michał Kasiborski
10 - #46 Dominik Cebulla
11 - #33 Hubert Zaręba
12 - #82 Jan Draniak
14 - #5 Maciej Szyszko
15 - #88 Bartosz Paziewski
16 - #24 Adrian Janicki
17 - #10 Kamil Donicz
18 - #40 Jan Antoszewski
19 - #19 Marcin Zając
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #85 Tomas Vaitekunas
22 - #22 Alan Lalak
23 - #34 Karolina Janicka
24 - #44 Damian Tobolski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Nikodem Wierzbicki
3.794
8:51:34.158
1
38.640
76.4
42.434
8:52:12.798
+0.551
38.089
2
36.435
81.0
1:18.869
8:52:49.233
+0.498
35.937
3
35.532
83.1
1:54.401
8:53:24.765
+0.374
35.158
4
35.454
83.3
2:29.855
8:54:00.219
+0.322
35.132
5
35.341
83.5
3:05.196
8:54:35.560
+0.174
35.167
6
35.660
82.8
3:40.856
8:55:11.220
+0.506
35.154
7
35.352
83.5
4:16.208
8:55:46.572
+0.219
35.133
8
35.186
83.9
4:51.394
8:56:21.758
+0.093
35.093
9
35.208
83.8
5:26.602
8:56:56.966
+0.093
35.115
10
35.699
82.7
6:02.301
8:57:32.665
+0.708
34.991
11
35.457
83.3
6:37.758
8:58:08.122
+0.510
34.947
12
35.696
82.7
7:13.454
8:58:43.818
+0.873
34.823
13
35.941
82.1
7:49.395
8:59:19.759
+0.791
35.150
14
35.269
83.7
8:24.664
8:59:55.028
-0.092
35.361
15
35.254
83.7
8:59.918
9:00:30.282
-0.057
35.311