https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #121 Jakub Greguła
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #14 Marcel Kuc
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #12 Michał Kasiborski
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #7 Justas Jonusis
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #69 Dominik Zawistowski
10 - #35 Mateusz Pyłka
11 - #8 Jan Galeja
12 - #88 Bartosz Paziewski
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #81 Marcin Osak
15 - #22 Alan Lalak
16 - #130 Nikodem Wierzbicki
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #46 Dominik Cebulla
20 - #10 Kamil Donicz
21 - #82 Jan Draniak
22 - #19 Marcin Zając
23 - #99 Miłosz Matuszyk
24 - #34 Karolina Janicka
25 - #44 Damian Tobolski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #121 Jakub Greguła
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #14 Marcel Kuc
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #12 Michał Kasiborski
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #7 Justas Jonusis
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #69 Dominik Zawistowski
10 - #35 Mateusz Pyłka
11 - #8 Jan Galeja
12 - #88 Bartosz Paziewski
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #81 Marcin Osak
15 - #22 Alan Lalak
16 - #130 Nikodem Wierzbicki
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #46 Dominik Cebulla
20 - #10 Kamil Donicz
21 - #82 Jan Draniak
22 - #19 Marcin Zając
24 - #34 Karolina Janicka
25 - #44 Damian Tobolski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Greguła
11.133
10:56:24.144
1
39.078
75.5
50.211
10:57:03.222
-0.506
39.584
2
36.659
80.5
1:26.870
10:57:39.881
+0.499
36.160
3
35.942
82.1
2:02.812
10:58:15.823
+0.264
35.678
4
36.165
81.6
2:38.977
10:58:51.988
+1.120
35.045
5
35.759
82.6
3:14.736
10:59:27.747
+0.994
34.765
6
35.859
82.3
3:50.595
11:00:03.606
+0.641
35.218
7
35.958
82.1
4:26.553
11:00:39.564
+1.212
34.746
8
35.887
82.3
5:02.440
11:01:15.451
+0.557
35.330
9
35.961
82.1
5:38.401
11:01:51.412
+0.415
35.546
10
35.989
82.0
6:14.390
11:02:27.401
+1.009
34.980
11
36.340
81.2
6:50.730
11:03:03.741
+1.069
35.271
12
36.134
81.7
7:26.864
11:03:39.875
+0.960
35.174
13
36.013
82.0
8:02.877
11:04:15.888
+0.619
35.394
14
35.998
82.0
8:38.875
11:04:51.886
+0.653
35.345