https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Justas Jonusis
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #12 Michał Kasiborski
7 - #35 Mateusz Pyłka
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #8 Jan Galeja
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #88 Bartosz Paziewski
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #14 Marcel Kuc
15 - #34 Karolina Janicka
16 - #99 Miłosz Matuszyk
17 - #44 Damian Tobolski
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #82 Jan Draniak
20 - #5 Maciej Szyszko
21 - #19 Marcin Zając
22 - #22 Alan Lalak
WK - #111 Gustas Grinbergas
WK - #77 Kacper Szczurek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Justas Jonusis
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #12 Michał Kasiborski
7 - #35 Mateusz Pyłka
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #8 Jan Galeja
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #88 Bartosz Paziewski
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #14 Marcel Kuc
15 - #34 Karolina Janicka
16 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #82 Jan Draniak
20 - #5 Maciej Szyszko
21 - #19 Marcin Zając
22 - #22 Alan Lalak
WK - #111 Gustas Grinbergas
WK - #77 Kacper Szczurek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Justas Jonusis
3.826
13:08:24.032
1
40.534
72.8
44.360
13:09:04.566
+2.145
38.389
2
36.639
80.6
1:20.999
13:09:41.205
+1.230
35.409
3
36.148
81.7
1:57.147
13:10:17.353
+0.960
35.188
4
36.304
81.3
2:33.451
13:10:53.657
+0.776
35.528
5
37.425
78.9
3:10.876
13:11:31.082
+2.012
35.413
6
37.166
79.4
3:48.042
13:12:08.248
+1.948
35.218
7
36.423
81.0
4:24.465
13:12:44.671
+1.283
35.140
8
36.387
81.1
5:00.852
13:13:21.058
+1.245
35.142
9
36.263
81.4
5:37.115
13:13:57.321
+0.941
35.322
10
36.040
81.9
6:13.155
13:14:33.361
+0.821
35.219
11
36.255
81.4
6:49.410
13:15:09.616
+1.031
35.224
12
36.279
81.4
7:25.689
13:15:45.895
+1.073
35.206