https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #130 Nikodem Wierzbicki
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #33 Hubert Zaręba
7 - #19 Marcin Zając
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #35 Mateusz Pyłka
11 - #77 Kacper Szczurek
12 - #22 Alan Lalak
13 - #82 Jan Draniak
14 - #10 Kamil Donicz
15 - #85 Tomas Vaitekunas
16 - #5 Maciej Szyszko
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #99 Miłosz Matuszyk
19 - #88 Bartosz Paziewski
20 - #8 Jan Galeja
21 - #34 Karolina Janicka
22 - #44 Damian Tobolski
WK - #81 Marcin Osak
WK - #12 Michał Kasiborski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #130 Nikodem Wierzbicki
3 - #7 Justas Jonusis
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #33 Hubert Zaręba
7 - #19 Marcin Zając
8 - #46 Dominik Cebulla
9 - #121 Jakub Greguła
10 - #35 Mateusz Pyłka
11 - #77 Kacper Szczurek
12 - #22 Alan Lalak
13 - #82 Jan Draniak
14 - #10 Kamil Donicz
16 - #5 Maciej Szyszko
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #99 Miłosz Matuszyk
19 - #88 Bartosz Paziewski
20 - #8 Jan Galeja
21 - #34 Karolina Janicka
22 - #44 Damian Tobolski
WK - #81 Marcin Osak
WK - #12 Michał Kasiborski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
3.514
16:33:29.753
1
47.058
62.7
50.572
16:34:16.811
+3.539
43.519
2
44.442
66.4
1:35.014
16:35:01.253
+1.740
42.702
3
43.099
68.5
2:18.113
16:35:44.352
+1.034
42.065
4
43.688
67.6
3:01.801
16:36:28.040
+1.569
42.119
5
42.846
68.9
3:44.647
16:37:10.886
+0.710
42.136
6
42.960
68.7
4:27.607
16:37:53.846
+0.843
42.117
7
42.737
69.1
5:10.344
16:38:36.583
+0.555
42.182
8
42.850
68.9
5:53.194
16:39:19.433
+0.518
42.332
9
43.084
68.5
6:36.278
16:40:02.517
+0.702
42.382
10
42.949
68.7
7:19.227
16:40:45.466
+0.708
42.241
11
42.703
69.1
8:01.930
16:41:28.169
+0.689
42.014
12
43.533
67.8
8:45.463
16:42:11.702
+1.407
42.126