https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #121 Jakub Greguła
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #14 Marcel Kuc
7 - #10 Kamil Donicz
8 - #130 Nikodem Wierzbicki
9 - #69 Dominik Zawistowski
10 - #24 Adrian Janicki
11 - #19 Marcin Zając
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #7 Justas Jonusis
15 - #81 Marcin Osak
16 - #85 Tomas Vaitekunas
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #88 Bartosz Paziewski
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #77 Kacper Szczurek
24 - #8 Jan Galeja
WK - #22 Alan Lalak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #121 Jakub Greguła
2 - #111 Gustas Grinbergas
4 - #40 Jan Antoszewski
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #14 Marcel Kuc
7 - #10 Kamil Donicz
8 - #130 Nikodem Wierzbicki
9 - #69 Dominik Zawistowski
10 - #24 Adrian Janicki
11 - #19 Marcin Zając
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #33 Hubert Zaręba
14 - #7 Justas Jonusis
15 - #81 Marcin Osak
16 - #85 Tomas Vaitekunas
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #82 Jan Draniak
19 - #44 Damian Tobolski
20 - #88 Bartosz Paziewski
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #77 Kacper Szczurek
24 - #8 Jan Galeja
WK - #22 Alan Lalak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Greguła
2.371
14:08:36.279
1
44.266
66.7
46.637
14:09:20.545
+0.921
43.345
2
43.339
68.1
1:29.976
14:10:03.884
+0.335
43.004
3
42.460
69.5
2:12.436
14:10:46.344
-0.087
42.547
4
42.419
69.6
2:54.855
14:11:28.763
-0.019
42.438
5
42.430
69.6
3:37.285
14:12:11.193
-0.026
42.456
6
42.444
69.6
4:19.729
14:12:53.637
-0.086
42.530
7
42.373
69.7
5:02.102
14:13:36.010
-0.073
42.446
8
42.232
69.9
5:44.334
14:14:18.242
-0.235
42.467
9
42.309
69.8
6:26.643
14:15:00.551
-0.113
42.422
10
42.529
69.4
7:09.172
14:15:43.080
+0.000
42.529
11
42.120
70.1
7:51.292
14:16:25.200
-0.334
42.454
12
42.398
69.6
8:33.690
14:17:07.598
-0.133
42.531