https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig trzeci
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Justas Jonusis
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #46 Dominik Cebulla
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #19 Marcin Zając
12 - #8 Jan Galeja
13 - #85 Tomas Vaitekunas
14 - #99 Miłosz Matuszyk
15 - #5 Maciej Szyszko
16 - #88 Bartosz Paziewski
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #82 Jan Draniak
19 - #111 Gustas Grinbergas
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #14 Marcel Kuc
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #33 Hubert Zaręba
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Justas Jonusis
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #46 Dominik Cebulla
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #19 Marcin Zając
12 - #8 Jan Galeja
13 - #85 Tomas Vaitekunas
14 - #99 Miłosz Matuszyk
15 - #5 Maciej Szyszko
16 - #88 Bartosz Paziewski
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #82 Jan Draniak
19 - #111 Gustas Grinbergas
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #14 Marcel Kuc
23 - #33 Hubert Zaręba
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Justas Jonusis
4.002
10:58:51.595
1
39.580
74.6
43.582
10:59:31.175
+2.928
36.652
2
36.011
82.0
1:19.593
11:00:07.186
+0.321
35.690
3
35.859
82.3
1:55.452
11:00:43.045
-0.651
36.510
4
37.114
79.5
2:32.566
11:01:20.159
+1.090
36.024
5
36.017
82.0
3:08.583
11:01:56.176
+0.885
35.132
6
35.606
82.9
3:44.189
11:02:31.782
+0.624
34.982
7
53.651
55.0
4:37.840
11:03:25.433
+18.674
34.977
8
37.820
78.1
5:15.660
11:04:03.253
+2.827
34.993
9
36.490
80.9
5:52.150
11:04:39.743
+1.230
35.260
10
36.384
81.1
6:28.534
11:05:16.127
+0.800
35.584
11
36.359
81.2
7:04.893
11:05:52.486
+0.695
35.664
12
36.497
80.9
7:41.390
11:06:28.983
+1.280
35.217