https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #10 Kamil Donicz
10 - #14 Marcel Kuc
11 - #46 Dominik Cebulla
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #7 Justas Jonusis
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #22 Alan Lalak
16 - #33 Hubert Zaręba
17 - #19 Marcin Zając
18 - #77 Kacper Szczurek
19 - #121 Jakub Greguła
20 - #82 Jan Draniak
21 - #130 Nikodem Wierzbicki
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #34 Karolina Janicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #10 Kamil Donicz
10 - #14 Marcel Kuc
11 - #46 Dominik Cebulla
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #7 Justas Jonusis
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #22 Alan Lalak
16 - #33 Hubert Zaręba
17 - #19 Marcin Zając
18 - #77 Kacper Szczurek
19 - #121 Jakub Greguła
20 - #82 Jan Draniak
21 - #130 Nikodem Wierzbicki
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #34 Karolina Janicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
33.336
11:10:02.681
1
47.673
78.7
1:21.009
11:10:50.354
-0.454
48.127
2
47.538
78.9
2:08.547
11:11:37.892
+0.408
47.130
3
47.371
79.2
2:55.918
11:12:25.263
+0.475
46.896
4
46.951
79.9
3:42.869
11:13:12.214
-0.227
47.178
5
47.298
79.3
4:30.167
11:13:59.512
+0.428
46.870
6
47.359
79.2
5:17.526
11:14:46.871
+0.356
47.003
7
47.577
78.8
6:05.103
11:15:34.448
+0.525
47.052
8
47.790
78.5
6:52.893
11:16:22.238
+0.979
46.811
9
47.201
79.5
7:40.094
11:17:09.439
+0.195
47.006
10
47.501
79.0
8:27.595
11:17:56.940
+0.467
47.034