https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #88 Bartosz Paziewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #7 Justas Jonusis
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #24 Adrian Janicki
8 - #19 Marcin Zając
9 - #14 Marcel Kuc
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #12 Michał Kasiborski
12 - #82 Jan Draniak
13 - #8 Jan Galeja
14 - #111 Gustas Grinbergas
15 - #22 Alan Lalak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #46 Dominik Cebulla
21 - #99 Miłosz Matuszyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #88 Bartosz Paziewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #7 Justas Jonusis
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #24 Adrian Janicki
8 - #19 Marcin Zając
9 - #14 Marcel Kuc
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #12 Michał Kasiborski
12 - #82 Jan Draniak
13 - #8 Jan Galeja
15 - #22 Alan Lalak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #46 Dominik Cebulla
21 - #99 Miłosz Matuszyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
3.416
13:00:19.578
1
55.588
67.5
59.004
13:01:15.166
+6.536
49.052
2
48.477
77.4
1:47.481
13:02:03.643
+0.443
48.034
3
47.934
78.3
2:35.415
13:02:51.577
+0.039
47.895
4
47.860
78.4
3:23.275
13:03:39.437
+0.124
47.736
5
47.950
78.2
4:11.225
13:04:27.387
+0.360
47.590
6
47.879
78.3
4:59.104
13:05:15.266
-0.138
48.017
7
48.252
77.7
5:47.356
13:06:03.518
-0.014
48.266
8
48.225
77.8
6:35.581
13:06:51.743
-0.130
48.355
9
49.089
76.4
7:24.670
13:07:40.832
+0.822
48.267
10
48.074
78.0
8:12.744
13:08:28.906
+0.113
47.961