https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (6) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2013
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #8 Jan Galeja
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #121 Jakub Greguła
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #19 Marcin Zając
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #22 Alan Lalak
17 - #34 Karolina Janicka
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
23 - #77 Kacper Szczurek
24 - #82 Jan Draniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
6 - #8 Jan Galeja
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #121 Jakub Greguła
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #19 Marcin Zając
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #22 Alan Lalak
17 - #34 Karolina Janicka
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
23 - #77 Kacper Szczurek
24 - #82 Jan Draniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
3.030
13:01:39.583
1
49.178
76.3
52.208
13:02:28.761
-0.579
49.757
2
48.431
77.5
1:40.639
13:03:17.192
+0.152
48.279
3
47.806
78.5
2:28.445
13:04:04.998
+0.160
47.646
4
48.336
77.6
3:16.781
13:04:53.334
+0.498
47.838
5
47.909
78.3
4:04.690
13:05:41.243
+0.433
47.476
6
49.015
76.5
4:53.705
13:06:30.258
+0.640
48.375
7
47.651
78.7
5:41.356
13:07:17.909
+0.123
47.528
8
47.815
78.5
6:29.171
13:08:05.724
-0.218
48.033
9
47.825
78.4
7:16.996
13:08:53.549
+0.301
47.524
10
48.117
78.0
8:05.113
13:09:41.666
-0.019
48.136