https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (6) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2013
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #8 Jan Galeja
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #121 Jakub Greguła
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #19 Marcin Zając
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #22 Alan Lalak
17 - #34 Karolina Janicka
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
23 - #77 Kacper Szczurek
24 - #82 Jan Draniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #10 Kamil Donicz
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #111 Gustas Grinbergas
6 - #8 Jan Galeja
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #121 Jakub Greguła
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #19 Marcin Zając
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #14 Marcel Kuc
16 - #22 Alan Lalak
17 - #34 Karolina Janicka
18 - #85 Tomas Vaitekunas
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #99 Miłosz Matuszyk
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #24 Adrian Janicki
24 - #82 Jan Draniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
3.536
13:01:40.089
1
49.749
75.4
53.285
13:02:29.838
-0.008
49.757
2
48.518
77.3
1:41.803
13:03:18.356
+0.239
48.279
3
47.749
78.6
2:29.552
13:04:06.105
+0.103
47.646
4
47.979
78.2
3:17.531
13:04:54.084
+0.141
47.838
5
1:17.388
48.5
4:34.919
13:06:11.472
+29.912
47.476
6
48.027
78.1
5:22.946
13:06:59.499
-0.348
48.375
7
47.858
78.4
6:10.804
13:07:47.357
+0.330
47.528
8
47.703
78.6
6:58.507
13:08:35.060
-0.330
48.033
9
47.665
78.7
7:46.172
13:09:22.725
+0.141
47.524
10
47.645
78.7
8:33.817
13:10:10.370
-0.491
48.136