https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/ME
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
FIM-Europe European Championship EMX Open
-
Olsztyn (POL)
, 19 maja 2013
Peter Hansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #333 Aleksandr Efimov
2 - #711 Nerijus Rukstela
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #12 Semen Rogozin
5 - #65 Hrvoje Karas
6 - #171 Toms Macuks
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #444 Aleksandr Bugreev
9 - #251 Marko Leljak
10 - #21 Łukasz Kędzierski
11 - #343 Aleksandr Viktorov
12 - #4 Aleksandr Kurashev
13 - #155 Janis Karklins
14 - #710 Andriy Burenko
15 - #831 Tomasz Wysocki
16 - #501 Maciej Więckowski
17 - #33 Danijel Bozic
18 - #26 Karol Kędzierski
19 - #89 Oleksiy Molchanov
20 - #797 Michał Jońca
21 - #752 Mikołaj Kołodziejak
22 - #774 Uladzilau Makhnou
23 - #113 Sebastian Witkowski
24 - #92 Mykola Chen
25 - #433 Igor Lubomyrskyy
26 - #172 Maksim Yatsunov
27 - #49 Alexsandr Stepanchuk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #333 Aleksandr Efimov
2 - #711 Nerijus Rukstela
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #12 Semen Rogozin
5 - #65 Hrvoje Karas
6 - #171 Toms Macuks
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #444 Aleksandr Bugreev
9 - #251 Marko Leljak
10 - #21 Łukasz Kędzierski
11 - #343 Aleksandr Viktorov
12 - #4 Aleksandr Kurashev
14 - #710 Andriy Burenko
15 - #831 Tomasz Wysocki
16 - #501 Maciej Więckowski
17 - #33 Danijel Bozic
18 - #26 Karol Kędzierski
19 - #89 Oleksiy Molchanov
20 - #797 Michał Jońca
21 - #752 Mikołaj Kołodziejak
22 - #774 Uladzilau Makhnou
23 - #113 Sebastian Witkowski
24 - #92 Mykola Chen
25 - #433 Igor Lubomyrskyy
26 - #172 Maksim Yatsunov
27 - #49 Alexsandr Stepanchuk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksandr Efimov
1
3:34.428
14:03:34.695
2
1:52.903
56.1
5:27.331
14:05:27.598
-20.578
2:13.481
3
1:53.957
55.6
7:21.288
14:07:21.555
+4.890
1:49.067
4
5:32.118
19.1
12:53.406
14:12:53.673
+3:13.015
2:19.103
5
1:51.321
56.9
14:44.727
14:14:44.994
+3.068
1:48.253
6
4:06.274
25.7
18:51.001
14:18:51.268
-0.388
4:06.662
7
2:31.410
41.8
21:22.411
14:21:22.678
+20.413
2:10.997
8
1:51.009
57.1
23:13.420
14:23:13.687
+1.857
1:49.152
9
1:52.008
56.6
25:05.428
14:25:05.695
10
4:37.153
22.9
29:42.581
14:29:42.848
11
1:51.095
57.0
31:33.676
14:31:33.943