https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/ME
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Wyścig kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
FIM-Europe European Championship EMX Open
-
Orlionok (RUS)
, 28 kwietnia 2013
Peter Hansen
Gennadiy Istratov
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #595 Evgeniy Mikhaylov
2 - #333 Aleksandr Efimov
3 - #171 Toms Macuks
4 - #343 Aleksandr Viktorov
5 - #444 Aleksandr Bugreev
6 - #12 Semen Rogozin
7 - #400 Vitaliy Gusev
8 - #710 Andriy Burenko
9 - #18 Evgeniy Zemzkov
10 - #33 Danijel Bozic
11 - #4 Aleksandr Kurashev
12 - #757 Arkadiusz Mańk
13 - #74 Maksim Nazarov
14 - #108 Igor Tomin
15 - #471 Vladimir Tarasov
16 - #334 Vladimir Anufriev
17 - #20 Nikolay Batov
18 - #16 Sergey Zheltyshev
19 - #89 Oleksiy Molchanov
20 - #707 Aleksandr Zatyaev
21 - #172 Maksim Yatsunov
22 - #300 Dmytro Asmanov
23 - #38 Roman Karymov
24 - #774 Uladzilau Makhnou
25 - #42 Yuriy Lukash
26 - #174 Anton Panikarovskiy
27 - #44 Kyrylo Kuts
28 - #49 Alexsandr Stepanchuk
29 - #155 Janis Karklins
30 - #8 Artem Akulov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #595 Evgeniy Mikhaylov
2 - #333 Aleksandr Efimov
3 - #171 Toms Macuks
4 - #343 Aleksandr Viktorov
5 - #444 Aleksandr Bugreev
6 - #12 Semen Rogozin
7 - #400 Vitaliy Gusev
8 - #710 Andriy Burenko
9 - #18 Evgeniy Zemzkov
10 - #33 Danijel Bozic
11 - #4 Aleksandr Kurashev
12 - #757 Arkadiusz Mańk
13 - #74 Maksim Nazarov
14 - #108 Igor Tomin
15 - #471 Vladimir Tarasov
16 - #334 Vladimir Anufriev
17 - #20 Nikolay Batov
18 - #16 Sergey Zheltyshev
19 - #89 Oleksiy Molchanov
20 - #707 Aleksandr Zatyaev
21 - #172 Maksim Yatsunov
22 - #300 Dmytro Asmanov
23 - #38 Roman Karymov
24 - #774 Uladzilau Makhnou
26 - #174 Anton Panikarovskiy
27 - #44 Kyrylo Kuts
28 - #49 Alexsandr Stepanchuk
29 - #155 Janis Karklins
30 - #8 Artem Akulov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Evgeniy Mikhaylov
19.254
16:14:31.111
1
2:20.231
47.5
2:39.485
16:16:51.342
+28.189
1:52.042
2
2:09.908
51.3
4:49.393
16:19:01.250
+18.984
1:50.924
3
2:06.080
52.8
6:55.473
16:21:07.330
+14.968
1:51.112
4
2:07.522
52.2
9:02.995
16:23:14.852
+16.570
1:50.952
5
2:08.570
51.8
11:11.565
16:25:23.422
+16.054
1:52.516
6
2:03.241
54.0
13:14.806
16:27:26.663
+10.415
1:52.826
7
2:08.306
51.9
15:23.112
16:29:34.969
+17.350
1:50.956
8
2:10.496
51.0
17:33.608
16:31:45.465
+20.716
1:49.780
9
2:08.100
52.0
19:41.708
16:33:53.565
+17.706
1:50.394
10
2:15.019
49.3
21:56.727
16:36:08.584
+24.327
1:50.692
11
2:08.043
52.0
24:04.770
16:38:16.627
+17.873
1:50.170
12
2:05.674
53.0
26:10.444
16:40:22.301
+15.449
1:50.225