https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Szymon Staszkiewicz
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #22 Michał Krech
7 - #44 Kacper Kozłowski
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #77 Krystian Lonka
10 - #85 Igor Zienkiewicz
11 - #249 Karol Sado
12 - #171 Artur Łykowski
13 - #24 Paweł Albin
14 - #40 Michał Zaremba
15 - #52 Mateusz Kołodziejak
16 - #98 Krystian Stencel
17 - #100 Alan Mendelewski
18 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Szymon Staszkiewicz
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #22 Michał Krech
7 - #44 Kacper Kozłowski
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #77 Krystian Lonka
10 - #85 Igor Zienkiewicz
11 - #249 Karol Sado
12 - #171 Artur Łykowski
13 - #24 Paweł Albin
14 - #40 Michał Zaremba
15 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #100 Alan Mendelewski
18 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Szymon Staszkiewicz
1
2:56.288
12:54:15.775
2
2:11.501
43.3
5:07.789
12:56:27.276
+19.093
1:52.408
3
2:10.576
43.6
7:18.365
12:58:37.852
+22.375
1:48.201
4
2:02.111
46.6
9:20.476
13:00:39.963
+13.328
1:48.783
5
2:05.127
45.5
11:25.603
13:02:45.090
+16.175
1:48.952
6
2:10.247
43.7
13:35.850
13:04:55.337
+23.676
1:46.571
7
2:05.184
45.4
15:41.034
13:07:00.521
-1:08.841
3:14.025
8
2:19.705
40.7
18:00.739
13:09:20.226
+21.672
1:58.033
9
2:15.004
42.1
20:15.743
13:11:35.230
+14.496
2:00.508
10
2:14.277
42.4
22:30.020
13:13:49.507
+6.966
2:07.311
11
2:08.520
44.3
24:38.540
13:15:58.027
+23.772
1:44.748
12
2:05.986
45.1
26:44.526
13:18:04.013
-1:19.454
3:25.440