https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #22 Michał Krech
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #77 Krystian Lonka
10 - #44 Kacper Kozłowski
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #24 Paweł Albin
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #52 Mateusz Kołodziejak
15 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
16 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
17 - #98 Krystian Stencel
18 - #40 Michał Zaremba
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #22 Michał Krech
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #77 Krystian Lonka
10 - #44 Kacper Kozłowski
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #24 Paweł Albin
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #52 Mateusz Kołodziejak
15 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
16 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
17 - #98 Krystian Stencel
18 - #40 Michał Zaremba
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
1:43.591
17:36:53.914
2
1:53.298
50.2
3:36.889
17:38:47.212
+1.721
1:51.577
3
1:53.339
50.2
5:30.228
17:40:40.551
+2.606
1:50.733
4
1:51.052
51.2
7:21.280
17:42:31.603
-1.289
1:52.341
5
1:52.545
50.5
9:13.825
17:44:24.148
+0.946
1:51.599
6
1:52.932
50.4
11:06.757
17:46:17.080
+1.557
1:51.375
7
1:55.465
49.3
13:02.222
17:48:12.545
+3.049
1:52.416
8
1:53.689
50.0
14:55.911
17:50:06.234
+2.127
1:51.562
9
1:54.946
49.5
16:50.857
17:52:01.180
+3.426
1:51.520
10
1:55.722
49.2
18:46.579
17:53:56.902
+3.266
1:52.456
11
1:56.729
48.7
20:43.308
17:55:53.631
+2.201
1:54.528
12
1:55.923
49.1
22:39.231
17:57:49.554
-0.511
1:56.434
13
1:57.299
48.5
24:36.530
17:59:46.853
-1.278
1:58.577
14
2:04.347
45.7
26:40.877
18:01:51.200
+7.156
1:57.191