https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Trening dowolny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #1 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #511 Wiktor Więckowski
11 - #331. Alexy Bogdan
12 - #31 Dawid Konkol
13 - #8 Pavel Mozhayskiy
14 - #391 Sergey Bescherevnykh
15 - #901 Dariusz Strzelecki
16 - #80 Vladislav Khrushchev
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #161 Robert Maliszewski
19 - #29 Paweł Latarski
20 - #12 Adam Stolarski
21 - #298 Dmitry Shmatkov
22 - #811 Kamil Krauze
23 - #95 Stanisław Grygiel
24 - #567 Piotr Więckowski
25 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #1 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #511 Wiktor Więckowski
11 - #331. Alexy Bogdan
13 - #8 Pavel Mozhayskiy
14 - #391 Sergey Bescherevnykh
15 - #901 Dariusz Strzelecki
16 - #80 Vladislav Khrushchev
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #161 Robert Maliszewski
19 - #29 Paweł Latarski
20 - #12 Adam Stolarski
21 - #298 Dmitry Shmatkov
22 - #811 Kamil Krauze
23 - #95 Stanisław Grygiel
24 - #567 Piotr Więckowski
25 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
3:08.942
12:54:28.429
2
2:01.704
46.7
5:10.646
12:56:30.133
+17.878
1:43.826
3
1:59.185
47.7
7:09.831
12:58:29.318
+16.928
1:42.257
4
2:00.702
47.1
9:10.533
13:00:30.020
+15.120
1:45.582
5
2:13.082
42.7
11:23.615
13:02:43.102
+20.123
1:52.959
6
2:08.824
44.2
13:32.439
13:04:51.926
+16.221
1:52.603
7
2:09.049
44.1
15:41.488
13:07:00.975
-1:27.173
3:36.222
8
4:46.400
19.9
20:27.888
13:11:47.375
+3:05.810
1:40.590
9
2:21.520
40.2
22:49.408
13:14:08.895
+33.904
1:47.616
10
1:57.167
48.5
24:46.575
13:16:06.062
-3.565
2:00.732
11
2:15.425
42.0
27:02.000
13:18:21.487
+30.508
1:44.917