https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #1 Karol Kędzierski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #511 Wiktor Więckowski
11 - #31 Dawid Konkol
12 - #19 Joanna Miller
13 - #331. Alexy Bogdan
14 - #181 Pavel Mozhayskiy
15 - #80 Vladislav Khrushchev
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #29 Paweł Latarski
18 - #46 Filip Litwiniak
19 - #161 Robert Maliszewski
20 - #901 Dariusz Strzelecki
21 - #811 Kamil Krauze
22 - #12 Adam Stolarski
23 - #298 Dmitry Shmatkov
24 - #567 Piotr Więckowski
25 - #95 Stanisław Grygiel
26 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #1 Karol Kędzierski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #506 Filip Więckowski
10 - #511 Wiktor Więckowski
11 - #31 Dawid Konkol
12 - #19 Joanna Miller
13 - #331. Alexy Bogdan
14 - #181 Pavel Mozhayskiy
15 - #80 Vladislav Khrushchev
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #29 Paweł Latarski
18 - #46 Filip Litwiniak
19 - #161 Robert Maliszewski
21 - #811 Kamil Krauze
22 - #12 Adam Stolarski
23 - #298 Dmitry Shmatkov
24 - #567 Piotr Więckowski
25 - #95 Stanisław Grygiel
26 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:29.457
14:19:16.147
2
2:04.263
45.8
4:33.720
14:21:20.410
+25.368
1:38.895
3
2:05.113
45.5
6:38.833
14:23:25.523
+12.181
1:52.932
4
2:11.950
43.1
8:50.783
14:25:37.473
-2.742
2:14.692
5
2:32.621
37.3
11:23.404
14:28:10.094
+46.341
1:46.280
6
2:08.616
44.2
13:32.020
14:30:18.710
+28.518
1:40.098
7
3:49.960
24.7
17:21.980
14:34:08.670
-36.780
4:26.740
8
2:05.104
45.5
19:27.084
14:36:13.774
+25.415
1:39.689
9
2:04.446
45.7
21:31.530
14:38:18.220
-1:17.116
3:21.562
10
4:35.355
20.7
26:06.885
14:42:53.575
+2:55.558
1:39.797
11
2:16.208
41.8
28:23.093
14:45:09.783
+6.556
2:09.652