https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #511 Wiktor Więckowski
10 - #331. Alexy Bogdan
11 - #46 Filip Litwiniak
12 - #29 Paweł Latarski
13 - #161 Robert Maliszewski
14 - #811 Kamil Krauze
15 - #298 Dmitry Shmatkov
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #181 Pavel Mozhayskiy
18 - #19 Joanna Miller
19 - #80 Vladislav Khrushchev
20 - #31 Dawid Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #262 Łukasz Lonka
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #511 Wiktor Więckowski
10 - #331. Alexy Bogdan
11 - #46 Filip Litwiniak
12 - #29 Paweł Latarski
13 - #161 Robert Maliszewski
14 - #811 Kamil Krauze
15 - #298 Dmitry Shmatkov
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #181 Pavel Mozhayskiy
18 - #19 Joanna Miller
19 - #80 Vladislav Khrushchev
20 - #31 Dawid Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kędzierski
1
1:32.861
15:45:11.139
2
1:47.967
52.7
3:20.828
15:46:59.106
+6.902
1:41.065
3
1:46.924
53.2
5:07.752
15:48:46.030
+5.308
1:41.616
4
1:45.874
53.7
6:53.626
15:50:31.904
+5.364
1:40.510
5
1:45.405
54.0
8:39.031
15:52:17.309
+2.065
1:43.340
6
1:46.956
53.2
10:25.987
15:54:04.265
+3.080
1:43.876
7
1:44.980
54.2
12:10.967
15:55:49.245
+1.344
1:43.636
8
1:48.469
52.4
13:59.436
15:57:37.714
+4.659
1:43.810
9
1:46.669
53.3
15:46.105
15:59:24.383
+0.929
1:45.740
10
1:47.752
52.8
17:33.857
16:01:12.135
+2.845
1:44.907
11
1:47.194
53.1
19:21.051
16:02:59.329
+1.215
1:45.979
12
1:47.829
52.8
21:08.880
16:04:47.158
+2.823
1:45.006
13
1:46.633
53.3
22:55.513
16:06:33.791
+0.541
1:46.092
14
1:48.204
52.6
24:43.717
16:08:21.995
+2.947
1:45.257