https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #511 Wiktor Więckowski
10 - #331. Alexy Bogdan
11 - #46 Filip Litwiniak
12 - #29 Paweł Latarski
13 - #161 Robert Maliszewski
14 - #811 Kamil Krauze
15 - #298 Dmitry Shmatkov
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #181 Pavel Mozhayskiy
18 - #19 Joanna Miller
19 - #80 Vladislav Khrushchev
20 - #31 Dawid Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #21 Łukasz Kędzierski
6 - #231 Bartosz Sawczuk
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #386 Luis Carstens
9 - #511 Wiktor Więckowski
10 - #331. Alexy Bogdan
11 - #46 Filip Litwiniak
12 - #29 Paweł Latarski
13 - #161 Robert Maliszewski
14 - #811 Kamil Krauze
15 - #298 Dmitry Shmatkov
16 - #391 Sergey Bescherevnykh
17 - #181 Pavel Mozhayskiy
18 - #19 Joanna Miller
19 - #80 Vladislav Khrushchev
20 - #31 Dawid Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kędzierski
1
1:32.784
15:45:11.062
2
1:45.642
53.8
3:18.426
15:46:56.704
+4.577
1:41.065
3
1:45.271
54.0
5:03.697
15:48:41.975
+3.655
1:41.616
4
1:44.775
54.3
6:48.472
15:50:26.750
+4.265
1:40.510
5
1:47.898
52.7
8:36.370
15:52:14.648
+4.558
1:43.340
6
1:46.183
53.6
10:22.553
15:54:00.831
+2.307
1:43.876
7
1:46.362
53.5
12:08.915
15:55:47.193
+2.726
1:43.636
8
1:49.161
52.1
13:58.076
15:57:36.354
+5.351
1:43.810
9
1:50.919
51.3
15:48.995
15:59:27.273
+5.179
1:45.740
10
1:50.062
51.7
17:39.057
16:01:17.335
+5.155
1:44.907
11
1:48.276
52.5
19:27.333
16:03:05.611
+2.297
1:45.979
12
1:49.125
52.1
21:16.458
16:04:54.736
+4.119
1:45.006
13
1:50.838
51.3
23:07.296
16:06:45.574
+4.746
1:46.092
14
1:49.662
51.9
24:56.958
16:08:35.236
+4.405
1:45.257