https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda
-
Lublin
, 5 maja 2013
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #1 Karol Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #797 Michał JOŃCA
8 - #101 Maciej Giemza
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #752 Mikołaj Kołodziejak
11 - #515 Jakub Piątek
12 - #76 Karol Kruszyński
13 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #3 Jacek Lonka
15 - #92 Mykola Chen
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #155 Jakub Galiński
18 - #511 Wiktor Więckowski
19 - #84 Mirosław Kowalski
20 - #70 Mariusz Bukowski
21 - #171 Artur Łykowski
22 - #116 Piotr Płochocki
23 - #12 Adam Stolarski
24 - #69 Łukasz Hepner
25 - #202 Paweł Hlavaty
26 - #29 Paweł Latarski
27 - #46 Filip Litwiniak
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #701 Dariusz Kołodziejak
30 - #113 Sebastian Witkowski
31 - #119 Damian Jędrzejczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #1 Karol Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #797 Michał JOŃCA
8 - #101 Maciej Giemza
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #752 Mikołaj Kołodziejak
11 - #515 Jakub Piątek
13 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #3 Jacek Lonka
15 - #92 Mykola Chen
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #155 Jakub Galiński
18 - #511 Wiktor Więckowski
19 - #84 Mirosław Kowalski
20 - #70 Mariusz Bukowski
21 - #171 Artur Łykowski
22 - #116 Piotr Płochocki
23 - #12 Adam Stolarski
24 - #69 Łukasz Hepner
25 - #202 Paweł Hlavaty
26 - #29 Paweł Latarski
27 - #46 Filip Litwiniak
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #701 Dariusz Kołodziejak
30 - #113 Sebastian Witkowski
31 - #119 Damian Jędrzejczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
32.076
10:30:33.807
1
1:59.545
45.2
2:31.621
10:32:33.352
+12.570
1:46.975
2
1:52.438
48.0
4:24.059
10:34:25.790
+15.079
1:37.359
3
1:48.014
50.0
6:12.073
10:36:13.804
-0.311
1:48.325
4
3:18.952
27.1
9:31.025
10:39:32.756
+1:32.158
1:46.794
5
1:46.758
50.6
11:17.783
10:41:19.514
-0.967
1:47.725
6
1:46.494
50.7
13:04.277
10:43:06.008
+10.462
1:36.032
7
7:04.625
12.7
20:08.902
10:50:10.633
+5:06.786
1:57.839
8
2:05.082
43.2
22:13.984
10:52:15.715
+30.172
1:34.910
9
2:25.691
37.1
24:39.675
10:54:41.406
+8.549
2:17.142
10
1:45.871
51.0
26:25.546
10:56:27.277
-12.003
1:57.874
11
2:12.496
40.8
28:38.042
10:58:39.773
-2:23.182
4:35.678