https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #262 Łukasz Lonka
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #3 Jacek Lonka
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #66 Bartosz Dorosz
11 - #752 Mikołaj Kołodziejak
12 - #999 Toni Simon
13 - #226 Yuri Naumchyk
14 - #84 Mirosław Kowalski
15 - #509 Maciej Sagan
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #508 Dominik Małecki
20 - #797 Michał JOŃCA
21 - #124 Andrzej Szalbierz
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #262 Łukasz Lonka
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #3 Jacek Lonka
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #66 Bartosz Dorosz
11 - #752 Mikołaj Kołodziejak
12 - #999 Toni Simon
13 - #226 Yuri Naumchyk
14 - #84 Mirosław Kowalski
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #508 Dominik Małecki
20 - #797 Michał JOŃCA
21 - #124 Andrzej Szalbierz
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kędzierski
24.352
15:19:54.118
1
1:56.944
48.6
2:21.296
15:21:51.062
+10.610
1:46.334
2
1:57.327
48.5
4:18.623
15:23:48.389
+12.719
1:44.608
3
1:57.096
48.6
6:15.719
15:25:45.485
+12.236
1:44.860
4
1:54.966
49.5
8:10.685
15:27:40.451
+9.858
1:45.108
5
1:55.600
49.2
10:06.285
15:29:36.051
+10.843
1:44.757
6
1:56.242
48.9
12:02.527
15:31:32.293
+11.289
1:44.953
7
1:55.983
49.0
13:58.510
15:33:28.276
+11.019
1:44.964
8
1:56.401
48.9
15:54.911
15:35:24.677
+10.923
1:45.478
9
1:58.726
47.9
17:53.637
15:37:23.403
+13.379
1:45.347
10
1:58.427
48.0
19:52.064
15:39:21.830
+13.263
1:45.164
11
1:59.143
47.7
21:51.207
15:41:20.973
+13.970
1:45.173
12
1:57.802
48.3
23:49.009
15:43:18.775
+11.102
1:46.700
13
2:00.531
47.2
25:49.540
15:45:19.306
+14.714
1:45.817
14
2:05.410
45.4
27:54.950
15:47:24.716
+18.290
1:47.120
15
2:00.799
47.1
29:55.749
15:49:25.515
+13.984
1:46.815
16
2:02.253
46.5
31:58.002
15:51:27.768
+14.695
1:47.558