https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #1 Karol Kędzierski
7 - #123 Adam Tomiczek
8 - #226 Yuri Naumchyk
9 - #66 Bartosz Dorosz
10 - #299 Szymon Staszkiewicz
11 - #999 Toni Simon
12 - #113 Sebastian Witkowski
13 - #508 Dominik Małecki
14 - #509 Maciej Sagan
15 - #85 Igor Zienkiewicz
16 - #797 Michał JOŃCA
17 - #752 Mikołaj Kołodziejak
18 - #35 Tomasz Zych
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #29 Paweł Latarski
21 - #31 Dawid Konkol
22 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #1 Karol Kędzierski
7 - #123 Adam Tomiczek
8 - #226 Yuri Naumchyk
9 - #66 Bartosz Dorosz
10 - #299 Szymon Staszkiewicz
11 - #999 Toni Simon
12 - #113 Sebastian Witkowski
13 - #508 Dominik Małecki
14 - #509 Maciej Sagan
15 - #85 Igor Zienkiewicz
16 - #797 Michał JOŃCA
17 - #752 Mikołaj Kołodziejak
18 - #35 Tomasz Zych
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #29 Paweł Latarski
21 - #31 Dawid Konkol
22 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
11.060
13:05:18.846
1
1:48.980
52.2
2:00.040
13:07:07.826
+5.294
1:43.686
2
1:46.887
53.2
3:46.927
13:08:54.713
+3.447
1:43.440
3
1:47.948
52.7
5:34.875
13:10:42.661
+4.223
1:43.725
4
1:47.751
52.8
7:22.626
13:12:30.412
+4.567
1:43.184
5
1:48.978
52.2
9:11.604
13:14:19.390
+5.498
1:43.480
6
1:49.687
51.9
11:01.291
13:16:09.077
+5.498
1:44.189
7
1:49.543
51.9
12:50.834
13:17:58.620
+5.876
1:43.667
8
1:47.945
52.7
14:38.779
13:19:46.565
+3.282
1:44.663
9
1:49.631
51.9
16:28.410
13:21:36.196
+5.159
1:44.472
10
1:48.849
52.3
18:17.259
13:23:25.045
+3.941
1:44.908
11
1:48.736
52.3
20:05.995
13:25:13.781
+4.736
1:44.000
12
1:48.336
52.5
21:54.331
13:27:02.117
+4.411
1:43.925
13
1:50.045
51.7
23:44.376
13:28:52.162
+5.337
1:44.708
14
1:49.736
51.8
25:34.112
13:30:41.898
+4.226
1:45.510
15
1:50.076
51.7
27:24.188
13:32:31.974
+5.156
1:44.920
16
1:47.835
52.7
29:12.023
13:34:19.809
+2.216
1:45.619
17
1:48.993
52.2
31:01.016
13:36:08.802
+1.210
1:47.783