https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #46 Piotr Dereń
5 - #99 Szymon Staszkiewicz
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #22 Michał Krech
8 - #44 Kacper Kozłowski
9 - #85 Igor Zienkiewicz
10 - #249 Karol Sado
11 - #502 Kamil Wawer
12 - #171 Artur Łykowski
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #941 Robert Pukowiec
15 - #80 Krystian Kozdra
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #508 Dominik Małecki
18 - #350 Przemysław Klepacki
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
20 - #909 Damian Chyła
21 - #40 Michał Zaremba
22 - #76 Karol Kruszyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #46 Piotr Dereń
5 - #99 Szymon Staszkiewicz
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #22 Michał Krech
8 - #44 Kacper Kozłowski
10 - #249 Karol Sado
11 - #502 Kamil Wawer
12 - #171 Artur Łykowski
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #941 Robert Pukowiec
15 - #80 Krystian Kozdra
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #508 Dominik Małecki
18 - #350 Przemysław Klepacki
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
20 - #909 Damian Chyła
21 - #40 Michał Zaremba
22 - #76 Karol Kruszyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
2:29.353
12:55:36.925
1
1:55.150
52.5
4:24.503
12:57:32.075
+3.958
1:51.192
2
1:52.847
53.6
6:17.350
12:59:24.922
+4.590
1:48.257
3
1:53.538
53.3
8:10.888
13:01:18.460
-1:12.264
3:05.802
4
3:57.745
25.4
12:08.633
13:05:16.205
+2:12.763
1:44.982
5
1:50.114
54.9
13:58.747
13:07:06.319
+4.893
1:45.221
6
1:48.042
56.0
15:46.789
13:08:54.361
+3.845
1:44.197
7
4:10.292
24.2
19:57.081
13:13:04.653
-44.100
4:54.392
8
1:48.686
55.6
21:45.767
13:14:53.339
+4.337
1:44.349
9
1:50.459
54.8
23:36.226
13:16:43.798
+4.977
1:45.482
10
3:40.580
27.4
27:16.806
13:20:24.378
+1:57.041
1:43.539