https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #99 Szymon Staszkiewicz
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #22 Michał Krech
9 - #502 Kamil Wawer
10 - #80 Krystian Kozdra
11 - #508 Dominik Małecki
12 - #249 Karol Sado
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #171 Artur Łykowski
15 - #44 Kacper Kozłowski
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #941 Robert Pukowiec
18 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
19 - #909 Damian Chyła
20 - #350 Przemysław Klepacki
21 - #40 Michał Zaremba
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #99 Szymon Staszkiewicz
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #22 Michał Krech
9 - #502 Kamil Wawer
10 - #80 Krystian Kozdra
12 - #249 Karol Sado
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #171 Artur Łykowski
15 - #44 Kacper Kozłowski
16 - #509 Maciej Sagan
17 - #941 Robert Pukowiec
18 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
19 - #909 Damian Chyła
20 - #350 Przemysław Klepacki
21 - #40 Michał Zaremba
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
2:21.365
14:16:32.803
2
1:49.301
55.3
4:10.666
14:18:22.104
+4.518
1:44.783
3
1:50.898
54.5
6:01.564
14:20:13.002
-5.354
1:56.252
4
1:49.866
55.0
7:51.430
14:22:02.868
+6.787
1:43.079
5
1:48.628
55.7
9:40.058
14:23:51.496
+5.179
1:43.449
6
1:49.378
55.3
11:29.436
14:25:40.874
+6.525
1:42.853
7
2:59.109
33.8
14:28.545
14:28:39.983
8
1:47.519
56.3
16:16.064
14:30:27.502
9
2:38.595
38.1
18:54.659
14:33:06.097
10
2:01.926
49.6
20:56.585
14:35:08.023
11
1:49.444
55.3
22:46.029
14:36:57.467