https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #101 Jakub Barczewski
4 - #113 Sebastian Witkowski
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #22 Michał Krech
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #80 Krystian Kozdra
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #508 Dominik Małecki
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #941 Robert Pukowiec
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #350 Przemysław Klepacki
15 - #249 Karol Sado
16 - #502 Kamil Wawer
17 - #909 Damian Chyła
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #101 Jakub Barczewski
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #22 Michał Krech
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #80 Krystian Kozdra
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #508 Dominik Małecki
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #941 Robert Pukowiec
13 - #77 Krystian Lonka
14 - #350 Przemysław Klepacki
15 - #249 Karol Sado
16 - #502 Kamil Wawer
17 - #909 Damian Chyła
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
12.103
17:38:47.877
1
1:56.581
48.8
2:08.684
17:40:44.458
+7.402
1:49.179
2
1:49.549
51.9
3:58.233
17:42:34.007
+3.645
1:45.904
3
1:49.499
51.9
5:47.732
17:44:23.506
+5.020
1:44.479
4
1:49.404
52.0
7:37.136
17:46:12.910
-1.713
1:51.117
5
1:49.742
51.8
9:26.878
17:48:02.652
+3.907
1:45.835
6
1:50.147
51.6
11:17.025
17:49:52.799
+3.869
1:46.278
7
1:50.321
51.6
13:07.346
17:51:43.120
+2.841
1:47.480
8
1:50.517
51.5
14:57.863
17:53:33.637
+4.617
1:45.900
9
1:50.583
51.4
16:48.446
17:55:24.220
+1.306
1:49.277
10
1:49.343
52.0
18:37.789
17:57:13.563
+2.303
1:47.040
11
1:50.116
51.7
20:27.905
17:59:03.679
+1.955
1:48.161
12
1:51.040
51.2
22:18.945
18:00:54.719
+2.472
1:48.568
13
1:51.410
51.1
24:10.355
18:02:46.129
+0.686
1:50.724