https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV runda MX 65, MX2, MX2 Junior
-
Stryków
, 7 lipca 2013
Marian Ciężkowski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Maciej Giemza
3 - #99 Szymon Staszkiewicz
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #46. Piotr Dereń
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #22 Michał Krech
10 - #77 Krystian Lonka
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #85 Igor Zienkiewicz
13 - #249 Karol Sado
14 - #44 Kacper Kozłowski
15 - #502 Kamil Wawer
16 - #24 Paweł Albin
17 - #80 Krystian Kozdra
18 - #109 Paweł Misiarz
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
20 - #98 Krystian Stencel
21 - #909 Damian Chyła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #101 Maciej Giemza
3 - #99 Szymon Staszkiewicz
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #76 Karol Kruszyński
6 - #46. Piotr Dereń
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #22 Michał Krech
10 - #77 Krystian Lonka
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #85 Igor Zienkiewicz
13 - #249 Karol Sado
15 - #502 Kamil Wawer
16 - #24 Paweł Albin
17 - #80 Krystian Kozdra
18 - #109 Paweł Misiarz
19 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
20 - #98 Krystian Stencel
21 - #909 Damian Chyła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
1:38.006
15:37:08.851
2
2:04.942
49.6
3:42.948
15:39:13.793
+10.983
1:53.959
3
2:02.566
50.5
5:45.514
15:41:16.359
+9.721
1:52.845
4
2:04.820
49.6
7:50.334
15:43:21.179
+10.101
1:54.719
5
2:02.403
50.6
9:52.737
15:45:23.582
+1.571
2:00.832
6
2:02.726
50.5
11:55.463
15:47:26.308
+8.372
1:54.354
7
2:02.463
50.6
13:57.926
15:49:28.771
+7.826
1:54.637
8
2:04.377
49.8
16:02.303
15:51:33.148
+10.654
1:53.723
9
2:05.327
49.4
18:07.630
15:53:38.475
+10.212
1:55.115
10
2:05.732
49.2
20:13.362
15:55:44.207
+10.830
1:54.902
11
2:05.870
49.2
22:19.232
15:57:50.077
+12.306
1:53.564
12
2:04.928
49.6
24:24.160
15:59:55.005
+8.462
1:56.466
13
2:05.879
49.2
26:30.039
16:02:00.884
+10.684
1:55.195