https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V Runda
-
Bartoszyce
, 12 maja 2013
Stanisław Olszewski
Gros
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #99 Szymon Staszkiewicz
4 - #22 Michał Krech
5 - #44 Kacper Kozłowski
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #535 Kamil Szutowicz
8 - #98 Krystian Stencel
9 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
10 - #909 Damian Chyła
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #128 Oskar Pingot
13 - #119 Andriej Czesnakov
14 - #8 Pavel Mozhayskiy
15 - #62 Maciej Mękal
16 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
17 - #34 Mikołaj Mroczek
18 - #53 Tomasz Olszewski
19 - #39 Vladislav Sosnin
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #99 Szymon Staszkiewicz
4 - #22 Michał Krech
5 - #44 Kacper Kozłowski
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #535 Kamil Szutowicz
8 - #98 Krystian Stencel
9 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
10 - #909 Damian Chyła
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #128 Oskar Pingot
13 - #119 Andriej Czesnakov
14 - #8 Pavel Mozhayskiy
15 - #62 Maciej Mękal
16 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
18 - #53 Tomasz Olszewski
19 - #39 Vladislav Sosnin
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
22.152
15:19:22.360
1
2:17.551
41.9
2:39.703
15:21:39.911
+31.760
1:45.791
2
2:01.876
47.3
4:41.579
15:23:41.787
+19.528
1:42.348
3
2:00.522
47.8
6:42.101
15:25:42.309
+16.285
1:44.237
4
2:05.572
45.9
8:47.673
15:27:47.881
+21.350
1:44.222
5
2:06.308
45.6
10:53.981
15:29:54.189
+20.179
1:46.129
6
2:10.435
44.2
13:04.416
15:32:04.624
+23.459
1:46.976
7
2:11.044
44.0
15:15.460
15:34:15.668
+24.692
1:46.352
8
2:11.010
44.0
17:26.470
15:36:26.678
+24.739
1:46.271
9
2:07.312
45.2
19:33.782
15:38:33.990
+21.176
1:46.136
10
2:05.209
46.0
21:38.991
15:40:39.199
+19.046
1:46.163
11
2:03.264
46.7
23:42.255
15:42:42.463
+17.097
1:46.167
12
2:02.803
46.9
25:45.058
15:44:45.266
+15.370
1:47.433