https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII Runda
-
Gdańsk
, 9 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #411 Zbigniew Cieślik
3 - #22 Sebastian Wójcik
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #51 Jarosław Pomirski
6 - #5 Piotr Czajkowski
7 - #135 Adam Nowacki
8 - #181 Jacek Wroński
9 - #95 Stanisław Grygiel
10 - #50 Adam Minkowski
11 - #20 German Nalimov
12 - #90 Dariusz Strzelecki
13 - #91 Bogdan Korkuć
14 - #101 Dariusz Kołodziejak
15 - #336 Sebastian Romanowski
16 - #799 Jarosław Dąbrowski
17 - #68 Dariusz Lewko
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #201 Krzysztof Barczewski
20 - #40 Jacek Paczyński
21 - #189 Józef Odrakiewicz
22 - #48 Janusz Herman
23 - #139 Piotr Santus
24 - #34 Piotr Orłyk
25 - #13 Markus Steffens
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #411 Zbigniew Cieślik
3 - #22 Sebastian Wójcik
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #51 Jarosław Pomirski
6 - #5 Piotr Czajkowski
7 - #135 Adam Nowacki
8 - #181 Jacek Wroński
9 - #95 Stanisław Grygiel
10 - #50 Adam Minkowski
11 - #20 German Nalimov
12 - #90 Dariusz Strzelecki
14 - #101 Dariusz Kołodziejak
15 - #336 Sebastian Romanowski
16 - #799 Jarosław Dąbrowski
17 - #68 Dariusz Lewko
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #201 Krzysztof Barczewski
20 - #40 Jacek Paczyński
21 - #189 Józef Odrakiewicz
22 - #48 Janusz Herman
23 - #139 Piotr Santus
24 - #34 Piotr Orłyk
25 - #13 Markus Steffens
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mirosław Kowalski
2:39.438
14:05:21.012
1
2:35.774
41.1
5:15.212
14:07:56.786
+16.770
2:19.004
2
2:43.282
39.2
7:58.494
14:10:40.068
+25.461
2:17.821
3
2:36.861
40.9
10:35.355
14:13:16.929
+21.268
2:15.593
4
2:33.979
41.6
13:09.334
14:15:50.908
+13.444
2:20.535
5
2:33.982
41.6
15:43.316
14:18:24.890
+11.450
2:22.532
6
2:32.935
41.9
18:16.251
14:20:57.825
+8.981
2:23.954
7
2:32.581
42.0
20:48.832
14:23:30.406
+11.534
2:21.047
8
2:32.673
42.0
23:21.505
14:26:03.079
+6.567
2:26.106