https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII Runda
-
Gdańsk
, 9 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #3 Adam Drypa
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #70 Paweł Lemańczyk
5 - #226 Krzysztof Pastuszka
6 - #11 Marcin Samet
7 - #963 Adam Długosz
8 - #31 Kacper Krajewski
9 - #111 Michał Mazur
10 - #41 Marek Niepiekło
11 - #10 Rafał Arentowicz
12 - #341 Grzegorz Mendelewski
13 - #59 Jan Świerkowski
15 - #24 Rafał Owczarek
16 - #83 Marek Lubocki
17 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
18 - #80 Radosław Korkuć
19 - #102 Tomasz Góralski
20 - #6 Kacper Dybowski
21 - #612 Jakub Szymkowiak
22 - #688 Vladimir Omelchenko
23 - #37 Marcin Seydak
24 - #21 Kamil Briszke
25 - #239 Piotr Tłok
26 - #31 Piotr Konkol
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #3 Adam Drypa
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #70 Paweł Lemańczyk
5 - #226 Krzysztof Pastuszka
6 - #11 Marcin Samet
7 - #963 Adam Długosz
8 - #31 Kacper Krajewski
10 - #41 Marek Niepiekło
11 - #10 Rafał Arentowicz
12 - #341 Grzegorz Mendelewski
13 - #59 Jan Świerkowski
15 - #24 Rafał Owczarek
16 - #83 Marek Lubocki
17 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
18 - #80 Radosław Korkuć
19 - #102 Tomasz Góralski
20 - #6 Kacper Dybowski
21 - #612 Jakub Szymkowiak
22 - #688 Vladimir Omelchenko
23 - #37 Marcin Seydak
24 - #21 Kamil Briszke
25 - #239 Piotr Tłok
26 - #31 Piotr Konkol
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
2:06.561
9:44:23.519
1
2:42.358
39.5
4:48.919
9:47:05.877
+15.432
2:26.926
2
2:34.267
41.5
7:23.186
9:49:40.144
+6.919
2:27.348
3
2:41.778
39.6
10:04.964
9:52:21.922
+18.449
2:23.329
4
2:37.420
40.7
12:42.384
9:54:59.342
+14.688
2:22.732
5
2:42.255
39.5
15:24.639
9:57:41.597
-29.580
3:11.835