https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII Runda
-
Gdańsk
, 9 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
3 - #70 Paweł Lemańczyk
4 - #3 Adam Drypa
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #151 Krzysztof Kulesza
7 - #10 Rafał Arentowicz
8 - #963 Adam Długosz
10 - #11 Marcin Samet
11 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
12 - #80 Radosław Korkuć
13 - #37 Marcin Seydak
14 - #111 Michał Mazur
15 - #341 Grzegorz Mendelewski
16 - #59 Jan Świerkowski
17 - #612 Jakub Szymkowiak
18 - #31. Piotr Konkol
19 - #83 Marek Lubocki
20 - #688 Vladimir Omelchenko
21 - #6 Kacper Dybowski
22 - #21 Kamil Briszke
23 - #31 Kacper Krajewski
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
4 - #3 Adam Drypa
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #151 Krzysztof Kulesza
7 - #10 Rafał Arentowicz
8 - #963 Adam Długosz
10 - #11 Marcin Samet
11 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
12 - #80 Radosław Korkuć
13 - #37 Marcin Seydak
14 - #111 Michał Mazur
15 - #341 Grzegorz Mendelewski
16 - #59 Jan Świerkowski
17 - #612 Jakub Szymkowiak
18 - #31. Piotr Konkol
19 - #83 Marek Lubocki
20 - #688 Vladimir Omelchenko
21 - #6 Kacper Dybowski
22 - #21 Kamil Briszke
23 - #31 Kacper Krajewski
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
2:30.592
15:20:51.255
1
2:26.878
43.6
4:57.470
15:23:18.133
+4.174
2:22.704
2
2:27.922
43.3
7:25.392
15:25:46.055
+3.366
2:24.556
3
2:26.794
43.7
9:52.186
15:28:12.849
+2.399
2:24.395
4
2:27.505
43.4
12:19.691
15:30:40.354
+0.273
2:27.232
5
2:26.634
43.7
14:46.325
15:33:06.988
-0.520
2:27.154
6
2:28.526
43.1
17:14.851
15:35:35.514
-2.509
2:31.035
7
2:28.870
43.0
19:43.721
15:38:04.384
+2.123
2:26.747
8
2:27.989
43.3
22:11.710
15:40:32.373
-1.874
2:29.863