https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII Runda
-
Gdańsk
, 9 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #70 Paweł Lemańczyk
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #3 Adam Drypa
6 - #41 Marek Niepiekło
7 - #111 Michał Mazur
8 - #31 Kacper Krajewski
9 - #11 Marcin Samet
10 - #10 Rafał Arentowicz
11 - #80 Radosław Korkuć
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
15 - #963 Adam Długosz
16 - #341 Grzegorz Mendelewski
17 - #612 Jakub Szymkowiak
18 - #102 Tomasz Góralski
19 - #31 Piotr Konkol
20 - #37 Marcin Seydak
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #6 Kacper Dybowski
23 - #21 Kamil Briszke
24 - #83 Marek Lubocki
25 - #24 Rafał Owczarek
26 - #239 Piotr Tłok
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #70 Paweł Lemańczyk
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #3 Adam Drypa
6 - #41 Marek Niepiekło
8 - #31 Kacper Krajewski
9 - #11 Marcin Samet
10 - #10 Rafał Arentowicz
11 - #80 Radosław Korkuć
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #217 Paweł Zaleśkiewicz
15 - #963 Adam Długosz
16 - #341 Grzegorz Mendelewski
17 - #612 Jakub Szymkowiak
18 - #102 Tomasz Góralski
19 - #31 Piotr Konkol
20 - #37 Marcin Seydak
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #6 Kacper Dybowski
23 - #21 Kamil Briszke
24 - #83 Marek Lubocki
25 - #24 Rafał Owczarek
26 - #239 Piotr Tłok
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
2:43.222
12:59:08.008
1
2:32.658
42.0
5:15.880
13:01:40.666
+7.633
2:25.025
2
2:29.302
42.9
7:45.182
13:04:09.968
+4.384
2:24.918
3
2:33.661
41.7
10:18.843
13:06:43.629
+11.149
2:22.512
4
2:30.685
42.5
12:49.528
13:09:14.314
+10.018
2:20.667
5
2:30.222
42.7
15:19.750
13:11:44.536
+5.699
2:24.523
6
2:28.685
43.1
17:48.435
13:14:13.221
+7.360
2:21.325
7
2:27.341
43.5
20:15.776
13:16:40.562
+1.442
2:25.899
8
2:27.308
43.5
22:43.084
13:19:07.870
-0.660
2:27.968