https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej XI Runda
-
Kwidzyn
, 23 czerwca 2013
Stanisław Ulandowski
Tadeusz Ulenberg
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #344 Tomasz Stelmaszyk
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
3 - #31 Kacper Krajewski
4 - #41 Marek Niepiekło
5 - #22 Adrian Marciniak
6 - #17 Roman Drewczyński
7 - #204 Tomasz Kwiatkowski
8 - #143 Konrad Załęski
9 - #963 Adam Długosz
10 - #122. Paweł Drewczyński
11 - #11 Marcin Samet
12 - #37 Marcin Seydak
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #70 Paweł Lemańczyk
15 - #80 Radosław Korkuć
16 - #6 Kacper Dybowski
17 - #375 Marek Salomon
18 - #125 Karol Maj
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #344 Tomasz Stelmaszyk
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
3 - #31 Kacper Krajewski
5 - #22 Adrian Marciniak
6 - #17 Roman Drewczyński
7 - #204 Tomasz Kwiatkowski
8 - #143 Konrad Załęski
9 - #963 Adam Długosz
10 - #122. Paweł Drewczyński
11 - #11 Marcin Samet
12 - #37 Marcin Seydak
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #70 Paweł Lemańczyk
15 - #80 Radosław Korkuć
16 - #6 Kacper Dybowski
17 - #375 Marek Salomon
18 - #125 Karol Maj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Stelmaszyk
30.466
15:30:37.193
1
2:41.471
40.1
3:11.937
15:33:18.664
+5.724
2:35.747
2
2:30.211
43.1
5:42.148
15:35:48.875
+4.058
2:26.153
3
2:30.648
43.0
8:12.796
15:38:19.523
+6.654
2:23.994
4
2:26.797
44.1
10:39.593
15:40:46.320
+1.914
2:24.883
5
2:28.148
43.7
13:07.741
15:43:14.468
+5.052
2:23.096
6
2:31.826
42.7
15:39.567
15:45:46.294
+8.354
2:23.472
7
2:31.734
42.7
18:11.301
15:48:18.028
+5.437
2:26.297
8
2:31.304
42.8
20:42.605
15:50:49.332
+1.196
2:30.108
9
2:30.477
43.1
23:13.082
15:53:19.809
+2.698
2:27.779